Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
18. marts, 2013
Drukāt

Ņujorkietis radījis stiprāko kafiju pasaulē

Ņujorkietis radījis stiprāko kafiju pasaulē – “Death Wish Coffee” ir divreiz spēcīgāka par espreso, un tai pat pievienots brīdinājums, ka pēc dzēriena baudīšanas varot nākties piedzīvot “vairākas bezmiega naktis”.

 

Kafijas šķirnes radītājs Maiks Brauns savulaik strādāja nelielā kafejnīcā Ņujorkā. Tur viņu nokaitinājuši klienti, kuri prasījuši vismelnāko kafiju.

“Klienti vienmēr jautāja pēc mūsu stiprākās un tumšākās kafijas šķirnes,” viņš atceras. “Man katru dienu bija jāskaidro, ka tumšākajās šķirnēs patiesībā ir vismazāk kofeīna.”

“Tā sākās mans darbs pie “Death Wish” kafijas pupiņu izveidošanas. Šķirņu maisījums, pupiņas un grauzdēšanas tehnika, ko mēs lietojam, to padara par stiprāko kafiju pasaulē. Gatavošanas process paliks noslēpumā, jo esam radījuši kaut ko revolucionāru un nevēlamies, lai ideja tiktu nozagta,” sacīja Brauns.

Īpaši stiprā kafija nopērkama interneta veikalā “Amazon”.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+