Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
18. marts, 2013
Drukāt

Ņujorkietis radījis stiprāko kafiju pasaulē

Ņujorkietis radījis stiprāko kafiju pasaulē – “Death Wish Coffee” ir divreiz spēcīgāka par espreso, un tai pat pievienots brīdinājums, ka pēc dzēriena baudīšanas varot nākties piedzīvot “vairākas bezmiega naktis”.

 

Kafijas šķirnes radītājs Maiks Brauns savulaik strādāja nelielā kafejnīcā Ņujorkā. Tur viņu nokaitinājuši klienti, kuri prasījuši vismelnāko kafiju.

“Klienti vienmēr jautāja pēc mūsu stiprākās un tumšākās kafijas šķirnes,” viņš atceras. “Man katru dienu bija jāskaidro, ka tumšākajās šķirnēs patiesībā ir vismazāk kofeīna.”

“Tā sākās mans darbs pie “Death Wish” kafijas pupiņu izveidošanas. Šķirņu maisījums, pupiņas un grauzdēšanas tehnika, ko mēs lietojam, to padara par stiprāko kafiju pasaulē. Gatavošanas process paliks noslēpumā, jo esam radījuši kaut ko revolucionāru un nevēlamies, lai ideja tiktu nozagta,” sacīja Brauns.

Īpaši stiprā kafija nopērkama interneta veikalā “Amazon”.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+