×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. janvāris, 2017
Drukāt

Ogres pašvaldība izcūko uzņēmumu (16)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Autori: Lato Lapsa, Kristīne Bormane, pietiek.com, speciāli “LA”

 

Ogres novada dome jau bija nosūtījusi cenu aptaujā uzvarējušajam uzņēmumam līgumu par Ogres Mūzikas skolas aktu zāles kosmētisko remontu, taču pēc tam negaidot “atklāts”, ka naudas šādiem remontdarbiem nemaz neesot. Par uzņēmēja maldināšanu dome un mūzikas skola tagad mēģina vainu velt viena uz otru.

 

Pilnīgā neizpratnē par iepirkumu rīkošanu Ogres novadā ir Cēsu puses uzņēmējs, kura uzņēmums “KSB un partneri” saņēma no Ogres novada pašvaldības piedāvājumu piedalīties cenu aptaujā par Ogres mūzikas skolas aktu zāles kosmētiskā remonta veikšanu. “Nosūtījām savu piedāvājumu. Kā vēlāk izrādījās, bez mums bija vēl trīs pretendenti, un uzvarējām godīgā cīņā. Mūsu piedāvājums Ogres novada pašvaldībai šķita pats piemērotākais,” stāsta uzņēmuma valdes loceklis Kaspars Breikšs. Viss šķitis kārtībā, un uzņēmumam no pašvaldības jau atsūtīts arī līgums, kurā noteikts, ka darbi jāuzsāk 16. janvārī. “Ņemot vērā, ka bāzējamies Cēsu novadā, 13. janvārī visas dienas garumā centos sazvanīt mūzikas skolu, lai noskaidrotu, cikos varam ierasties objektā, man solīja atzvanīt, taču tas tā arī nenotika,” stāsta K. Breikšs. Pēc tam viņš atkal zvanījis pirmdien, kad uzņēmuma darbinieki jau bijuši gatavi doties uz objektu, taču negaidīti viņam pateica, ka budžetā skolai vairs nav naudas un pakalpojumi nevienam nav vajadzīgi.

“Būtībā mūzikas skolas vadība ciniski uzspļāva visam mūsu ieguldītajam laikam un darbam, to neinteresēja, ka, iespējams, atteicām kādam citam pasūtītājam un reāli šīs bezatbildības dēļ varējām zaudēt naudu,” sašutumu pauž “KSB un partneri” vadītājs. Vēl lielāku uzņēmēja neizpratni rada fakts, ka pēcāk ir atklājies – reāli darbi jau ir veikti. “Bet Ogres mūzikas skola, kuru vada Ogres novada domes priekšsēdētāja Artūra Manguļa sieva Linda, stāsta, ka pēkšņi mainījušās tās prioritātes. Man tikai nav saprotams, kāpēc tad bija jāorganizē šī cenu aptauja un vai nav tā, ka no Ogres mūzikas skolas puses tikusi un tiek maksāta nauda par reāli nepadarītiem darbiem,” uzņēmējam radušās aizdomas.

Ogres novada pašvaldības Juridiskās nodaļas iepirkumu speciālisti skaidro, ka šī gada 5. janvārī Juridiskajā nodaļā iesniegta Ogres Mūzikas skolas direktora pienākumu izpildītājas L. Mangules parakstīta iepirkuma tehniskā pase, kurā norādīts, ka ir nepieciešams zāles kosmētiskais remonts, līguma termiņš – no š.g. 15. janvāra līdz 1. februārim,  līguma summa – 13 900 eiro bez PVN. Visas šīs prasības tikušas ietvertas līgumā ar uzņēmumu “KSB un partneri”, līgums no pašvaldības puses sagatavots, parakstīts (pašvaldība šajā gadījumā parakstās kā maksātājs, nevis pasūtītājs) un nosūtīts uzņēmumam – arī parakstīšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Vēlēšanas tuvojas ar joni. Iepriekšējā mēra pietuvinātie atkal uzdarbojas, grūti samierināties, ka pēc tik ilga laika īpašo statuss bija jāzaudē.

 2. Vēl viens uzmanības vērts fakts ir tas, ka Ogres mūzikas skolas zāle jau vasarā būtībā tika izremontēta! Kam šī nauda bija paredzēta? Mūzikas skola nav Manguļu ģimenes privātais uzņēmums, bet viņi tur saimnieko astes kuldami! Ierakstu studija pagrabā, dēlam mēģinājuma telpas, vēl tik vajadzētu iekārtot Lindiņai kādu deju zāli!

  • Ei skaudēji neplēšiet sev pēdējās spalvas no DIR… iepriekšējais mērs cēla māju privaato a te Ogres mūzikasskola un tā ir visiem kas tur grib mācīties.

 3. Kāda starpība dziedātājs vai izsitējs ??? Šinī īsajā posmā Ogrē ir izdarīts vairāk nekā Bart… laikā un pofig kas ko reguē galvenais rezultāts a jūs tik čīkstat.

 4. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

  =======

  Mediju ziņa (2008. gads): “…Kāds ir galvenais iemesls tam, ka šajā valstī pašvaldības un tajās uz pārējās sabiedrības rēķina parazitējošie “tautas kalpi” nonāk klajas likumu ignorances situācijās – normatīvo aktu zemā kvalitāte un pretrunīgums, vai tomēr – mantiskā labuma vilinājums, KORUPCIJA – kā priekš “tautas priekšstāvjiem” ne visai riskanta, bet ātra un iespaidīga “peļņa”? Kādēļ tik “pēkšņi” un skaļi atklājas šādas tendences pašvaldību darbībā, kad likumīgi neargumentēti, pat apzināti pretlikumīgi lēmumi dažādu “ienesīgu” projektu labākā, arī citos līdzīgi “diskutablos” veidos realizētas “shēmas” papildus “peļņas” iepludināšanai “priekšstāvju” bezimēra kabatās, jau ir kļuvuši par tradicionālu “pieeju” politekonomiskās varas turēšanas un realizācijas SISTĒMAS ietvaros arī “uz vietām”? Tiesiskais nihilisms vai pašvaldību “tautas kalpu” un funkcionāru diletantisms?…” ( apt. cit. – iz “Kas notiek Latvijā?” w-resursa )
  —–
  .
  Muļķu Zemes “valsts” ‘pašvaldoņu ‘ SILES kretīnu himna.
  (tipa: “Kamdēļ mums dziedāt svešu dziesmu?!…”)
  ( Iz “Ontūna M.© arChīva” )
  .
  “Mēs ‘pašvaldoņos līdīsim’ arvien, arvien,
  Un ‘privāt-rebes’ “shēmosim” arvien, arvien:
  Sev, ‘biedri’, ķešas ‘piegrābsim’ un “reņģēdājus” ‘apmauksim’,
  Arvien, arvien, arvien-arvien-arvien!…
  .
  No “priekšstāvjiem” mūs nepadzīt nekad, nekad,
  Un neaizliegt ‘haļavu rīt’ nekad, nekad:
  Bez SILES palikt negribam, jo – nekam citam nederam,
  Nekad, nekad, nekad-nekad-nekad!!…
  .
  ‘Pie (kājas)’ mums būs “vaukšķu” bars vienmēr, vienmēr,
  Jo – Muļķu Zemes ‘bezsakars’ vienmēr, vienmēr,
  Ļaus ‘pašvaldoņu lopiem rīt pie SILES’, rīt un aizparīt,
  Vienmēr, vienmēr, vienmēr-vienmēr-vienmēr!!!…”

  =====

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, ģenētiski aprobežotu “lielāko kretīnu”, bezcerīgi trulu “revolucionārās pārliecības” zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju”, zeme SILES “valsts” parodija “latv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 5. Pajoliņš, mīkstmiesis, cilvēks bez rakstura un viedokļa. Dara, ko liek viņa vietnieks, arī ko – sieva (Linda). Totāli zem sievas tupeles. Smieklīgi (!) – novada vadītājs, bet nelemj neko! Žēl, Ogrei nav paveicies ar pirmo personu. Tāpēc arī tāds bardaks ar nelielu ikdienišķu iepirkumu.

  • no iekšām > Laimonis Atbildēt

   Tur tā lieta, ka šis “mīkstmiesis” …tieši lemj kā 1.persona, bet viss aiziet galīgi šķērsām,
   ka tieši vietniekam nākas glābt un novērst viņa stulbības!!!
   Ja nebūtu vietnieks kopā ar citiem deputātiem iejaucies, tad mūzikas skolā remonts ietu pilnā sparā …
   Mīkstais loceklis jūt, ka šo vairāk neievēlēs, tāpēc steidz darīt savā labā ko var. Cer atgriezties savā mūzikas skolā!

 6. Ja mērs ir vokālists, un mūzikas skolas direktore-dejotāja,tad ko Jūs,mīļie ļautiņi, gribiet?
  Man ļoti skumji par to,kas notiek Ogrē!

 7. Cēsu puses uzņēmējs, kura uzņēmums “KSB un partneri” saņēma no Ogres novada pašvaldības piedāvājumu piedalīties cenu aptaujā par Ogres mūzikas skolas aktu zāles kosmētiskā remonta veikšanu.
  ——————————–
  Jau tik debīls(!!!) novada priekšnieks, ka nezina cik ir/nav naudas pašu apstiprinātā novada budžetā?
  Bet lieta ir cita!
  šis foto redzamais IMPOTENTAIS loceklis vēlējās savas sievas vadītā mūzikas skolā (pirms tam pats vadīja!) iekārtot skolas klases, tāpēc par novada naudu vēlējās taisīt remontu. Kā zināms, no katras būvniecības tiek % arī pašu personīgās kabatā …
  Bērnu vecāku sašutums un skaļi izteiktās pretenzijas pret impotentā locekļa NELIKUMĪGO darbību – bērnus izvietot NEPIEMĒROTĀS telpās – tikai ar viņa vietnieka palīdzību tā “celtniecības” kāre tika APTURĒTA …
  Šogad 3.jūnijā ir PAŠ-valdību vēlēšanas. Nu tad novadam vēlētājam ir iespēja ievēlēt daudz GUDRĀKUS deputātus un novada vadītājus…

 8. Š;adi darboņi piedzied Latviju jau 26. gadu pēc kārtas. Ko viņam padarīsiet?
  NEDABŪSIET NO SILES NOST. …. DOMĀJIET, beidzot!

 9. glāžu glaudītājs

 10. Manguļus— tālāk no nodokļu maksātāju naudas. Lai turpina dziedāt..

Draugiem Facebook Twitter Google+