Ekonomika
Bizness

Par 79% palielinājies “airBaltic” mobilo biļešu rezervāciju skaits0

Publicitātes foto.

Pērn Latvijas lidsabiedrības “airBaltic” mobilo biļešu rezervāciju skaits pieaudzis par 79%, salīdzinot ar 2017. gadu, tā portālam “La.lv” atzina A/S “Air Baltic Corporation” Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

“airBaltic” vecākais viceprezidents e-komercijas, tirdzniecības un mārketinga lietās Jouni Juhani Oksanens  norāda: “Mobilās rezervācijas “airBaltic” mājaslapā jau vairākus gadus uzrādījušas ļoti spēcīgu izaugsmi. To iespējams skaidrot ne tikai ar biļešu rezervācijas pakalpojumu aizvien pieaugošo popularitāti mobilajās ierīcēs, bet arī ar lietotāju pieredzi, ko “airBaltic” nepārtraukti uzlabo.”

“Lai nodrošinātu vieglāku rezervācijas procesu, mēs neprasām mūsu pasažieriem lejupielādēt aplikāciju. Tā vietā mēs piedāvājam ērti rezervēt ceļojumus mūsu mājaslapā,” skaidro Oksanens.

“airBaltic” 2018. gadā pārvadājusi 4 135 711 pasažierus jeb par 17% vairāk nekā pirms gada uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā. 2018. gadā pārvadāto pasažieru skaits ir visu laiku lielākais lidsabiedrības vēsturē.

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī Kosu un Menorku.

“airBaltic” (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība Eiropā, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 34 lidmašīnas: 14 Airbus A220-300, 8 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen.

“airBaltic” ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

 

LA.lv