×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. februāris, 2016
Drukāt

Par būvmateriālu izkrāpšanu aizturēta piecu cilvēku grupa

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

No kāda būvmateriālu veikala Rīgā izkrāptas preces. Par krāpšanu aizturēti pieci cilvēki, bet izkrāptie būvmateriāli atgūti un atdoti to likumīgajam īpašniekam, informēja policijā.

Pagājušās nedēļas vidū Valsts policijā (VP) vērsās kāda būvmateriālu veikala pārstāvis, kurš informēja par vairākiem krāpšanas gadījumiem veikalā Rīgā, Vienības gatvē. Klients bija pasūtījis dažādus būvmateriālus aptuveni 2500 eiro vērtībā, pie preces saņemšanas it kā iesniedzis maksājuma uzdevumu un saņēmis preci. Tikai vēlāk tika konstatēts, ka iesniegtais maksājuma uzdevums bijis viltots un nauda nav samaksāta.

Tajā pašā dienā policisti operatīvo izmeklēšanas pasākumu laikā noskaidroja krāpšanā iesaistītās personas un aizturēja 1987. gadā dzimušo krāpšanas organizatoru un citus noziegumā iesaistītos grupas dalībniekus – 1972., 1991. un divus 1988. gadā dzimušus vīriešus.

Daļa no aizturētajiem vīriešiem jau iepriekš tikuši sodīti par dažādiem noziegumiem, tostarp par narkotisko vielu nelegālu apriti un mantiska rakstura noziegumiem. Aizturētās personas atzina savu vainu izdarītajā noziegumā. Savukārt policisti atguva izkrāptos būvmateriālus un atdeva tos īpašniekam.

Par krāpšanu grupā pēc iepriekšējas vienošanās ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+