×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
10. maijs, 2012
Drukāt

Par pārkāpumiem Uzvaras parkā aizturēti 32 cilvēki

uzvaraa

Vakar visas dienas garumā Uzvaras parkā policijas darbinieki aizturējuši 32 svinētājus. Pret vienu personu sākts kriminālprocess par uzbrukumu valsts varas pārstāvim, jo iereibušais kungs bija iesitis pļauku kādai Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbiniecei. Tiesa, policistei miesas bojājumi netika nodarīti.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, kopumā visas dienas laikā policija noformējusi 73 administratīvā pārkāpuma protokolus. Aizturēti un policijas iecirknī nogādāti 32 cilvēki, no kuriem trīs – par narkotiku lietošanu, 17 – par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, bet 12 – par nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām. Pārējie protokoli noformēti par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu un Rīgas domes saistošo noteikumu pārkāpumiem.

Policija vakardienas pasākumu vērtē kā salīdzinoši mierīgu, lai gan visai liels aizturēto īpatsvars ir tieši par nepakļaušanos policistiem, kas liecina, ka šie cilvēki bija noskaņoti visai agresīvi.

Pēc policijas aplēsēm, kopumā pasākumu visas dienas laikā apmeklēja ap 150 000 cilvēku, bet vienlaicīgi parka teritorijā atradās ap 12 000 apmeklētāju. Vakarā, kad notika salūts, bija ieradušies ap 20 000 cilvēku.

Pasākuma laikā kopumā bija pazuduši septiņi mazgadīgi bērni, no kuriem jaunākais bija tikai trīs gadus vecs. Visiem veiksmīgi izdevās atrast vecākus, sacīja Sadovskis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+