Mobilā versija
+4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
27. oktobris, 2015
Drukāt

Par “RB Rail” kopuzņēmuma vadītāju iecelta Baiba Rubesa

Foto: LETAFoto: LETA

Baiba Rubesa

Vakar, 26. oktobrī akciju sabiedrības “RB Rail” padomes sēdē tika pieņemts lēmums par uzņēmuma jauno valdes priekšsēdētāju un izpilddirektori apstiprināt iepriekš par atlases konkursa uzvarētāju atzīto Baibu Rubesu. Amata pienākumus viņa sāks pildīt 29. oktobrī.

“Jau atlases konkursa ietvaros mums radās pārliecība, ka Baibas Rubesas ilggadējā pieredze nozīmīgu starptautisku projektu vadīšanā, profesionālās iemaņas, kā arī izcilās komunikācijas spējas ir spēcīgs pamats, lai sekmīgi darbotos šajā atbildīgajā amatā. Tāpēc ticu, ka Baiba Rubesa spēs pacelt gan kopuzņēmuma, gan Rail Baltica projekta attīstību nākamajā kvalitātes līmenī, turpinot sekmīgi uzsākto darbu šī vēsturiskā projekta realizēšanā,” uzsver padomes priekšsēdētājs “RB Rail” Anti Mopels.

Padome izteica pateicību par labu darbu līdzšinējam izpilddirektoram Edvīnam Bērziņam, īpaši atzīmējot viņa nopelnus uzņēmuma dibināšanas un pirmā CEF finansējuma pieteikuma sagatavošanas procesos.

Padomes sēde notika divas dienas pirms 28. oktobra – datuma, kad pirms gada tika dibināts triju valstu kopuzņēmums “RB Rail”. Tā galvenais uzdevums ir “Rail Baltica” Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa projekta koordinēšana. Jau ir paveikts pirmais svarīgākais uzdevums – sagatavota dokumentācija Eiropas Savienības finansējumam “Rail Baltica” projekta īstenošanai, kā arī sagaidīts pozitīvs Eiropas Komisijas lēmums par Eiropas Savienības līdzfinansējuma piešķiršanu.

Baiba Rubesa ir ieņēmusi vadošus amatus Norvēģijas valsts enerģētikas giganta “Statoil” grupas uzņēmumos Latvijā, Azerbaidžānā un Norvēģijā, kā arī tādos uzņēmumos, kā DnB NOR, “Citadele banka” un “Volkswagen”. Viņa Kanādā ieguvusi maģistra grādu biznesa administrācijā, kā arī studējusi Toronto Jorkas universitātē.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+