Mobilā versija
+1.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
16. maijs, 2015
Drukāt

Par “Reģionu alianses” priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Andrejs Ence

Foto-LETAFoto-LETA

Par partijas “Reģionu alianse” (RA) priekšsēdētāju sestdien, 16.maijā, kopsapulcē atkārtoti ievēlēts Andrejs Ence.

Ence bija vienīgais amatam izvirzītais kandidāts.

Kā RA pārstāvis Latvijas Reģionu apvienības (LRA) pārstāvju sapulcē tika ievēlēts Saeimas deputāts Dainis Liepiņš (LRA), savukārt par “Reģionu alianses” valdes locekli ievēlēta LRA Saeimas frakcijas vecākā konsultante Inga Vanaga.

Kopsapulcē uzņemto jauno RA biedru vidū ir advokāts Artūrs Zvejsalnieks un Gulbenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs, kurš jau pēdējās pašvaldību vēlēšanās startēja no šīs partijas saraksta. Par RA biedru kļuvis arī “Picu Lulū” pārvaldošā uzņēmuma SIA “Later LTD” līdzīpašnieks Elmārs Tannis.

RA biedru skaits pēc desmit jaunu biedru uzņemšanas šodien pārsniedza 500.

RA priekšsēdētājs Ence ziņojumā kopsapulcei norādīja uz politiskā spēka ietekmes pieaugumu pašvaldībās, jo tagad tas vadot 12 pašvaldības.

Ence pauda prieku, ka kopsapulcei ir kvorums, jo pilnvarojums lemt saņemts no 258 biedriem. Kvoruma sasniegšanai minimālais pilnvarojumu skaits ir 246.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+