Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. maijs, 2015
Drukāt

Par “Reģionu alianses” priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Andrejs Ence

Foto-LETAFoto-LETA

Par partijas “Reģionu alianse” (RA) priekšsēdētāju sestdien, 16.maijā, kopsapulcē atkārtoti ievēlēts Andrejs Ence.

Ence bija vienīgais amatam izvirzītais kandidāts.

Kā RA pārstāvis Latvijas Reģionu apvienības (LRA) pārstāvju sapulcē tika ievēlēts Saeimas deputāts Dainis Liepiņš (LRA), savukārt par “Reģionu alianses” valdes locekli ievēlēta LRA Saeimas frakcijas vecākā konsultante Inga Vanaga.

Kopsapulcē uzņemto jauno RA biedru vidū ir advokāts Artūrs Zvejsalnieks un Gulbenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs, kurš jau pēdējās pašvaldību vēlēšanās startēja no šīs partijas saraksta. Par RA biedru kļuvis arī “Picu Lulū” pārvaldošā uzņēmuma SIA “Later LTD” līdzīpašnieks Elmārs Tannis.

RA biedru skaits pēc desmit jaunu biedru uzņemšanas šodien pārsniedza 500.

RA priekšsēdētājs Ence ziņojumā kopsapulcei norādīja uz politiskā spēka ietekmes pieaugumu pašvaldībās, jo tagad tas vadot 12 pašvaldības.

Ence pauda prieku, ka kopsapulcei ir kvorums, jo pilnvarojums lemt saņemts no 258 biedriem. Kvoruma sasniegšanai minimālais pilnvarojumu skaits ir 246.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+