×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. septembris, 2012
Drukāt

Par “Stenders” līdzīpašnieku kļuvis Saūda Arābijas pilsonis

Foto - LETAFoto - LETA

Par vannas un ķermeņa kosmētikas ražotāja SIA “Stenders” 2,07% kapitāldaļu īpašnieku kļuvis Saūda Arābijas pilsonis Amīns Ali Jamanī, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās SIA “Lursoft” informācija. Patlaban 95,97% “Stenders” kapitāldaļu pieder Ievai Eglīte, 2,07% – Jamanī, bet pa 0,98% pieder Jānim Bērziņam un Zanei Dreimanei.

Līdz šim 98% kapitāldaļu piederēja Eglītei, bet Bērziņam un Dreimanei – pa 1%.

Vienlaikus par 5094 latiem palielināts uzņēmuma parakstītais pamatkapitāls līdz 245 644 latiem. Apmaksātais pamatkapitāls ir 240 550 lati.

“Stenders” vadītājs un līdzīpašnieks Jānis Bērziņš biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja, ka “Stenders” ir sācis aktīvu starptautiskā tirgus apgūšanu. “Stenders” izaugsmes plāni saistīti gan ar Krieviju, Ķīnu, Eiropas, Skandināvijas valstīm, gan arī nu jau vairākus gadus veiksmīga sadarbība rit un turpināsies arī ar Saūda Arābiju.

“Saūda Arābijas patērētāji ir novērtējuši “Stenders” produktus un redzam lielu potenciālu Tuvo Austrumu tirgū, tādēļ esam vienojušies par nopietnu ilgtermiņa sadarbību, kā rezultātā Jamanī kļuvis par “Stenders” investoru un līdzīpašnieku 2,07% apmērā. Iegūtos līdzekļus “Stenders” izmantos uzņēmuma starptautiskajā attīstībā. Nākotnē plānojam piesaistīt papildu investīcijas uzņēmuma attīstībai ārvalstīs,” skaidroja Bērziņš.

Patlaban Saūda Arābijā ir atvērti divi “Stenders” veikali un tiek attīstīti SPA produkcijas noieta kanāli, kuru darbība ir ļoti veiksmīga un tas liecina par daudz lielākām “Stenders” zīmola iespējām šajā valstī, piebilda Bērziņš.

Jau ziņots, ka “Stenders” pērn palielinājis apgrozījumu par 3%. Vietējā kompānija un tās meitasuzņēmumi Krievijā un Polijā sasnieguši 3,7 miljonu latu apgrozījumu.

Pagājušā gadā galvenokārt investēts mārketingā saistībā ar jaunās zīmola identitātes izstrādi un komunikāciju Latvijā. Ieguldīts arī jaunu produktu izstrādē un mazumtirdzniecības veikalu pārveidošanā saskaņā ar jauno koncepciju. Kopējais investīciju apjoms 2011.gadā veido aptuveni 100 000 latu.

“Stendera” tirdzniecības vietas ir 20 valstīs – Krievijā, Ķīnā, Polijā, Igaunijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Kirgizstānā, Gruzijā, Japānā, Saūda Arābijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Ungārijā, Slovēnijā, Austrijā, Grieķijā, Horvātijā, Latvijā.

SIA “Stenders” dibināta 2001.gadā. Uzņēmums ražo vannas un ķermeņa kopšanas kosmētiku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+