×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
11. septembris, 2017
Drukāt

Parādnieks: Vējonis ar priekšlikumu par nepilsoņu bērniem mēģina atlīdzināt tiem, kas viņu ievēlēja (22)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas deputāts Imants Parādnieks

“Iespējams, tas notiek tieši tāpēc, ka vajadzēja dot savu artavu pateicībā par to, ka tika nodrošinātas atbilstošās balsis ievēlēšanai. Mēs taču nezinām, no kurienes Saeimā parādījās tas daudzums balsu, kas bija nepieciešams prezidenta ievēlēšanai,” Saeimas deputāts Imants Parādnieks (NA) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot prezidenta Vējoņa iniciatīvu dot iespēju Latvijā dzimušiem nepilsoņu bērniem kļūt par Latvijas pilsoņiem jau viņu piedzimšanas brīdī, ja vien viņu vecāki saviem bērniem neizvēlas citas esošas valsts pilsonību.

Parādnieks raidījumā pauda uzskatu, ka prezidents nācis klajā ar šādu priekšlikumu, jo ir pienācis laiks atlīdzināt saviem vēlētājiem. “Iespējams, tas notiek tieši tāpēc, ka vajadzēja dot savu artavu pateicībā par to, ka tika nodrošinātas atbilstošās balsis ievēlēšanai,” pieļauj Parādnieks.

Parādnieks raidījumā norādīja, ka neatbalsta prezidenta Vējoņa iniciatīvu, kas radīta, lai uzturētu “valstij nelojālus pilsoņus”. Viņš uzskata, ka pilsonības iegūšana jaundzimušajam jau tagad ir pietiekami vienkārša: “Viss, kas vecākiem jādara, ir tikai jāatliek atzīme, ka viņi vēlas, lai viņu bērns ir pilsonis.”

Parādnieks gan atbalsta prezidenta centienus izbeigt nepilsoņu statusa piešķiršanu. “Es piekrītu Vējoņa kungam, ka mums nevajadzētu turpināt ražot bezvalstniekus. Vecāka pienākums ir izvēlēties, vai savam bērnam ir Latvijas valsts pilsonība vai Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Amerikas,” uzskata Saeimas deputāts.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. bet kas ievēlēja 1/2-krievu Pleskavas urožeņecu, kuram mātes valoda Pu†lerlandes vals†s valoda un tā arī vienīgā inosrāņu valoda?

 2. Kurš vēl nav norējis nacionāļus? Re kā krievu jautājums dedzina īsteni latviskos patriotus. Nenoklausīties Tik vien trūkst kā māmuliņas pieminēšana. Un tie nekaunās saukt sevi par latviešiem. Vaukšķi.

 3. Pēc šī kaitnieciskā Latvijas pastāvēšanas drošības akta jāatzīst, ka Vējonis vairs nav mans prezidents. Latvijā par krievu valodas vaklsts sttusu jau nobalsoja 300 000 pilsoņu. Tgd to būs vairāk ģeometriskā progresij.

 4. Par Paradnieku jau nu noteikti nebalsosu!!!!!!!!

 5. Beidzot paspīdēja lielajam “nacionālistam” Dolžnikam, iespēja atgādināt tautai, ka pie mums Latvijā ir arī “nacionāļi” !!! Man liels prieks ! Savādāk sēž tur pie Siles, rauj savus miljonus, bet par tautu un nāciju aizmirsuši pa visam. Izrādās tomēr, ka vēl dzīvi !!! Un, prot arī kaut ko izdvest !!!

  • Parādnieks izbļāva nepierādītu frāzi un visādi auna pieres bļuj līdzi,
   Beidzot , pajautā Parādniekam , kāpēc Saeimā iekļuva cilvēks , kurš latviski ne mū , ne mē!Nekas netika izmeklēts. Kāpēc Jūrmala , Rīga , Rēzekne, Ludza , dAUGAVPILS , PAMAZĀM PALĒNĀM PIEPILDĀS AR KRIEVALODĪGIEM DZĪVOKLOS UN MĀJĀS!
   Turklāt viņu pārziņā ir Tieslietu ministrija! Ar sūdainu koku un Daugavā!

 6. Lai Saeimā neparādītos”tas daudzums balsu”,jālikvidē ir partiju monopols deputātu kandidātu izvirzīšanā!

 7. Seosim Igaunijas,Lietuvas un Briseles piemēram Atbildēt

  Vējonis,būdams drosmīgs,varētu ierosināt atcelt nekustamā īpašuma nodokli,gan pilsoņu,gan nepilsoņu ģimenes vienīgajam mājoklim!

  • Tas Tev nav prezentācijās glāzītes un pīrāgus līdz mutei cilāt un laipni smaidīt, diemžēl tikai tas ir tas, kam mūsu Vājonim pietiek drosmes. Diemžēl.

 8. Tik tā prāta kā modes skatēs …

 9. Ja pa priekšu ierauj,tad jau skaistums nāk no iekšām…kas Latvijai par sodību,ka nekādi nevar tikt pie normāla,sakariga prezidenta..uzvārds, Klukste,tankists,kājiņsitējs un tagadējā blāvā persona!

 10. Tiem bezvalstniekiem bikšu krūšu kabatiņā ir Krievijas pases.
  Kopš 80. gadu beigām.

 11. Latvijas Valsts naves soda atcelsanu nav ratificejusi.Vai pret Latvijas Valsts Neatkaribu verstu darbibu no “zalo” & sarkano cekistu puses nav jaizpilda likumi par Valsts nodevibu ?

 12. Nemaz par to nebrīnītos.Kur zaļi sarkanie zemnieki tur smird pēc krieva.

 13. jātiesā un jāizraida tie, kam 26 gados nav pilsonības, nekur pasaulē nav tādas šļuras,,,,,,,vējoņis paliek vējoņis

 14. vējonis tikai pēdāvā beidzot sākt ieverot elementāras cilvēktiesibas kā civilizētā pasulē pieņemts. taču tad mazinātos spriedze sabiedribā un NA nacistiem tas pavisam nav vajadzigs, jo galu galā viņi turas tikai pateicoties sauklim =krievi nāk. tie maitas jau tāpat nenāk un arvien mazāk tic šim sauklim, un tad vel naida kutrināšanu ļaut samazināt noteikti nav NA intresēs.
  tad nu parādieks & co izdomā pēc savas iekšejās pārliecibas ka tā ir “atlidziba”jo nevienam nav noslēpums ka NA turas tikai uz kukuļiem un maksātnespējas administratoru dāsnajiem ziedojumiem. atiecigi visu mēra pēc savas kukuļņēmeju olekts

  • Cik reizes,tev moskaļu propogandist jāatgādina,ka saukli “krievi nāk”,pielietoja židanoka,t.s. “krievu marša laikā”,tāpat kā propogandas avīžele “dvesti segodņa” pēc krievu uzvaras vēlēšanās Rīgā,iznāca ar saukļi “gorod vzjat”
   BVet tevi tas jau neinteresē,tev kropli,galvenais ir pariet lai nopelnītu lieku beļašu.

   • kremliniem vēl līdz šim nav pielecis,ka sauklis ” krievi nāk” nav nekāds panikas vēstījums,bet gan uzvaras sauciens(kā indiāņiem),kuru izmantoja Ždanoka ,cenšoties demoralizēt latviešus pirms vēlēšanām.Vienreiz jau nu vajadzētu atzīt savas daiļrades pērles.

  • tu esi idiots,ja tev liekas,ka tas ir cilvēktiesību pārkāpums reģistrēt jaundzimušo bērnu kā Latvijas pilsoni,ievelkot krustiņu attiecīgā sadaļā,ja viens no vecākiem to vēlas.varbūt valsts ierēdņiem jāierodas pie nepilsoņiem mājās un uz celīšiem stāvot,tas krustiņš jāievelk.lai nepilsonim tas nebūtu jādara.Bet Vējoņa iniciatīva ir tik idiotiska,ka vienkārši nav saprotama.Nez,kas tajā galviņā darās.Vai tad kādam nepilsonim ir aizliegts naturalizēties vai reģistrēt savu bērnu valsts pilsonībā?Par kādiem tiesību pārkāpumiem tu murgo?

   • varbut pārmaiņas pēc izlasi kaut vai musu pašu tiesibsarga rakstu tepat musu medijos par šo jautājumu. nedeļu vai divas atpakaļ bija publicets. kur tev skaidri un gaiši pastāstits kās un kā tieši no juridiskā, un cilvektiesibu viedokļa

    • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

     Arī tiesībsargs pelna + punktus, laižot demagoģiju! Cilvēks ar segvārdu “Vispār jau”, raksta pilnīgi precīzi: “Vienam (tikai vienam!) no vecākiem anketā ir jāievelk krustiņš un viņa jaundzimušais ir Latvijas pilsonis. Īsi, precīzi un viegli! Kāda vēl vajadzīga piekāpšanās, likumu maiņa un pazemošanās, lai okupantu atvases sagribētu sev svešas valsts pilsonību?! Parādnieka un latviešu vairākuma nostāja ir skaidra, nepārprotama un demokrātiska. Prezidenti, tiesībsargi, daži tā saucamo partiju līderi, tie ir no citas operas, jo viņi visi cenšas noķert zivis uz plika āķa.

Draugiem Facebook Twitter Google+