Mobilā versija
-0.8°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
17. novembris, 2015
Drukāt

Pārnēsājamie skaļruņi

Foto no www.libratone.comFoto no www.libratone.com

Dāņu “startup” kompānija “Libratone”, kuru nesen pārpirka kāds Honkongā bāzēts konsorcijs, papildinājusi savu skaļruņu klāstu ar jauniem “Zipp” un “Zipp mini” pārnēsājamajiem skaļruņiem, kuri darbojas, izmantojot “Wi-Fi” vai “Bluetooth” straumēšanu. Abi skaļruņi tādējādi var savienoties gan ar “Apple, gan “Windows”, gan “Android” produktiem. Gan “Zipp”, gan “Zipp mini” piedāvā 360 grādu skaņu, un to baterijas ilgums ir 8 – 10 stundas atkarībā no skaļuma pakāpes. Tie iegūstami vairākās krāsās, un to cena ir attiecīgi 280 un 233 eiro.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+