×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
7. janvāris, 2017
Drukāt

Pāršķiram jaunu lapu! Lielais janvāra horoskops visām zodiaka zīmēm

1. Auns

1no12
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ir pienācis janvāris, kad cilvēki atskatās uz paveikto aizgājušajā gadā un sāk lolot plānus jaunajam gadam. Bet kas katras horoskopa zīmes pārstāvjus mīlestības, karjeras un veselības jomā sagaida 2017.gada pirmajā mēnesī? Lasi šajā horoskopā!

Gada pirmajā mēnesī Auni iegūs iespēju sākt dzīvi no baltas lapas. To veicinās viņu pozitīvais noskaņojums. Janvāris būs īpaši labvēlīgs radošai pašrealizācijai.

Tie šīs zīmes pārstāvji, kas līdz šim bija vientuļi, likteņa gribas dēļ brīvprātīgi šķirsies no šā stāvokļa. Viņi pilnībā nodosies romantikai un ieslīgs negaidītās, bet ilgi lolotās mīlas attiecībās. Savukārt tiem, kas ir laulībā vai kam ir pastāvīgs partneris, radīsies problēmas otrās pusītes nepamatotas greizsirdības dēļ.

Darba jomā Auni iegūs iespēju pavirzīties augšup pa karjeras kāpnēm. Nekādas kavēšanās un neveiksmes darba jomā nav gaidāmas. Tiesa, ļoti iespējams, ka vajadzēs konkurēt ar kolēģiem, lai tiktu pie tā, kas vajadzīgs tieši jums. Finansiālā situācija būs stabila. Aunu ienākumi būtiski palielināsies, taču tas nenozīmē, ka janvārī naudu var tērēt pa labi un kreisi. Taupība pirmām kārtām!

Zvaigznes iesaka Auniem vairāk atpūsties un samazināt savas aktīvās dzīves apgriezienus. Pretējā gadījumā sāks “lēkāt” arteriālais spiediens, radīsies miega problēmas un hronisks nogurums.

Veiksmīgās dienas janvārī: 1., 2., 9., 10., 14., 23.
Neveiksmīgās dienas janvārī: 5., 6., 18., 26., 31.

 1. Auns
 2. Vērsis
 3. Dvīņi
 4. Vēzis
 5. Lauva
 6. Jaunava
 7. Svari
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+