“Šī ir iebiedēšanas kampaņa!” Jānis saņēmis dīvainu vēstuli no policijas saistībā ar Krievijas vēstniecību 55

Jānis Pelcis savā “X” kontā dalījies ar fotogrāfiju no Valsts policijas vēstules, ko nesen saņēmis. Tajā viņš tiek turēts aizdomās noziedzīgā nodarījumā, lai gan patiesībā minētajā datumā nav pat tuvumā šai vietai bijis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Valsts policijas sagatavotā vēstule izsūtīta 25.aprīlī. Tajā lasāms:

“2024.gada 19.aprīlī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu pārvaldē Vienotā notikumu reģistrā [..] tika reģistrēts Ārlietu ministrijas iesniegums par iespējamu mantas bojāšanu Krievijas Federācijas vēstniecībai, līdz ar to uzsākta materiāla resoriskā pārbaude.

CITI ŠOBRĪD LASA

Saistībā ar minēto iesniegumu no Jums ir nepieciešams pieņemt rakstisku paskaidrojumu.”

Turpinājumā lasāmas norādes par to, kur un kad vēstules saņēmējam jāierodas.

Vēstules saņēmējs pie ieraksta lūdz advokāta, policijas un ministrijas komentārus par saņemto vēstuli, ņemot vērā, ka minētajā datumā neesot bijis pat tuvumā vēstniecības ēkai.

Policija uz to atbildējusi: “Labdien! Jā, Valsts policija ir saņēmusi iesniegumu un visi saņemtie iesniegumi tiek izvērtēti. Šobrīd tikai tiek skaidroti apstākļi un liecību pieņemšana, kas ir ierasta darbība resoriskās pārbaudes ietvaros – neviens šobrīd netiek saukts pie atbildības/vainots!”

Tikmēr Ārlietu ministrija atbildes vietā publicējusi ekrānuzņēmumu saistībā ar saviem pienākumiem:

Kāda komentētāja pauž neizpratni par Jāņa histērisko ierakstu, uz ko viņš atbild: “Protams, ka esmu 100% pārliecināts par to, ka neesmu bojājis nekādu mordoras vēsntniecības mantu. Šī ir rusņas vēstniecības iebiedēšanas kampaņa pret Ukrainas atbalstītājiem.”

Pie ieraksta lasāmi arī daudzi citi komentāri, taču netop īsti skaidrs, kas tieši ir noticis. Pats Jānis sola konsultēties ar advokātu, pirms izlemt, vai doties uz policiju.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.