×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
20. maijs, 2014
Drukāt

Partiju popularitātes augšgalā – “Saskaņa”, “Vienotība” un ZZS (1)

LETALETA

Dažas dienas pirms Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām partiju popularitātes augšgalā ir partija “Saskaņa”, “Vienotība” un Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS), liecina “Latvijas faktu” veiktā aptauja pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma.

Par sociāldemokrātisko partiju “Saskaņa” gatavi būtu balsot 15,2% aptaujāto vēlētāju, par “Vienotību” – 14,6%, ZZS – 12,2%.

Par Nacionālo apvienību savas balsis atdotu 5,9%.

Savukārt pārējām partijām, kas pieteikušas savu dalību EP vēlēšanās, ir salīdzinoši mazs atbalsts. Politiskajai partijai “Alternative” ir 3,2% vēlētāju atbalsts, partijai “Latvijas attīstībai” – 3%, Latvijas Reģionu apvienībai – 2,8%, Latvijas Krievu savienībai – 1,2%, Latvijas Sociālistiskajai partijai – 1,1%.

Trim partijām ir 1% atbalsts – “Par prezidentālu republiku”, Latvijas Atdzimšanas partijai un Latvijas Sociāldemokrātiskajai strādnieku partijai. Tikai 0,3% atbalsta partiju “Suverenitāte”, 0,2% – Kristīgi demokrātisko savienību.

Gandrīz 19% vēlētāju vēl nav izlēmuši, par ko balsot vēlēšanās. Taču vēl tikpat daudzi pauduši, ka vēlēšanas neapmeklēs.

Aptaujā piedalījās 947 Latvijas pilsoņi.

Jau ziņots, ka Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā notiks sestdien, 24.maijā, 952 vēlēšanu iecirkņos no plkst.7 līdz 20.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai nav iespeejams apvienoties ZZS un Vienotībai??? tad procentuāli būtu viena stipra partija …

Draugiem Facebook Twitter Google+