×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
19. janvāris, 2015
Drukāt

Parviainena posms Latvijas florbola izlasē beidzies

foto: iltasanomat.fifoto: iltasanomat.fi

Somu speciālists Īro Parviainens vairs nebūs Latvijas florbola izlases galvenais treneris, vēsta Latvijas Florbola savienība.

Šāds lēmums pieņemts pēc abpusējas vienošanās, tāpat darbu neturpinās arī Parvianiena palīgs Kristiāns Bjorkstens. Viņi atzinīgi vērtē Latvijas florbolā līdz šim pavadīto laiku un viņiem dotās plašās iespējas, kā arī pateicas visiem, ar kuriem bija iespēja strādāt kopā, vienlaikus izsakot cerību, ka arī turpmākais sadarbības posms būs veiksmīgs Latvijas florbola sabiedrībai kopumā un visām Latvijas izlasēm, turpinot iesākto ceļu uz vēl augstākiem sasniegumiem.

“Mums bija liels gods trenēt Latvijas izlases komandas. Kad mēs ar Kristianu 2009.gadā šo darbu uzsākām, mūsu mērķis bija divu pasaules čempionātu cikli ar vīriešu izlasi. Mēs novadījām veselus trīs. Šajā laikā mēs izbaudījām katru šīs sadarbības brīdi. Pēc 2014.gada pasaules čempionāta mēs ar Kristiānu nolēmām, ka tagad gan pietiek. Komandai ir nepieciešamas jaunas sejas un jaunas idejas. Mēs par to domājām jau vairākus mēnešus, bet pēc pasaules čempionāta tika pieņemts galīgais lēmums. Mēs jutām, ka mūsu iekšējās rezerves ir iztukšotas. Šādā situācijā labāk neizmantot iespēju turpināt darbu, bet gan ļaut Latvijas izlasei atvērt jaunu lappusi,” atzīst Parviainens.

Latvijas izlase ar somu speciālistu galvgalī 2010.gada pasaules čempionātā izcīnīja piekto vietu, divus gadus vēlāk ierindojās sestajā pozīcijā, bet pērnā gada nogalē atkal izcīnīja piekto vietu.

2016. gada pasaules čempionāts risināsies Rīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+