Mobilā versija
+18.7°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Pašai sava mājiņa ar 8 kvadrātmetriem. Mazā laimīte! Ielūkojamies miteklī (9)

Foto - adme.ru
Dī un Olivers stāda puķes savā mazajā dārziņā.Foto - adme.ru Dī un Olivers stāda puķes savā mazajā dārziņā.

Šī sieviete uzbūvēja mājiņu, kurā ir 8 kvadrātmetru platiba un viņa ir laimīga. Sieviete izlēma mainīt dzīvi pirms desmit gadiem, kad piedzīvoja sirdslēkmi. “Es sapratu, ka nav jēgas 30 gadus krāt naudu. Es no daudz kā atteicos, pārdevu trīsistabu dzīvoklu, taču ieguvu daudz vairāk. Pārcelšanās deva man iespēju biežāk tikties ar draugiem un priecāties par laiku, kas man ir atliecis,” saka Dī.

 

 

 

Materiāls no AdMe.ru

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Nu ļoti skaisti !!!

  2. Muļķibas! Daudzi dzīvo autofurgonos, tādā pašā platībā. Ļoti normāli un, ja cilvēkam tīk minimālisms, pat ļoti komfortabli. Turklāt apkārt ir dārzs – pilnīgi pietiekama teritorija. Pie mums, diemžēl tas nav reāli, jo vajadzīga daudz nopietnāka apkure un siltinājums, tā, ka nopirkt zemi, uzcelt mājiņu, lai tur varētu dzīvot arī ziemā par trīsistabu dzīvokļa cenu nesanāks. Bet mājiņa un ideja kā tāda man ļoti patīk.

  3. Nu tas ir ļoti glīts cietums, ne māja. 🙂

  4. Nu,.. 8 m2 tiešām ir mazliet ekstrēmi, taču 2 reizes lielākā platībā – ap 15 – 16 m2 – viens cilvēks var dzīvot itin normāli, ja saprātīgi iekārto un nepārblīvē ar mēbelēm. Ceru, ka 90-to gadu lielummānija Latvijā ir izslimota. Atceros kā kādreiz konsultējos ar vairākiem Rīgas arhitektiem par nelielas privātmājas būvēšanu Pierīgā. Kad pateicu, ka vēlos būvēt 50 – 60 m2 lielu māju, ar mani vairs pat lāga runāt negribēja. Ne mazāku par 100 esot jābūvē! 😀

  5. Tas jau nekas, ka iekšpuse bildēta ar platlenķa objektīvu, lai citi neredz cik tur patiesībā viss ir saspiesti

  6. Galvenais ,lai cilvēks ir laimīgs…..!

  7. ..es Jūs apbrīnoju!!!..kaut ko līdzīgu plānojam arī es ar vīru!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+