Mobilā versija
+2.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
11. novembris, 2015
Drukāt

“Pasažieru vilciens” daudzbērnu ģimenēm dāvina atlaides (1)

Foto: LETAFoto: LETA

AS “Pasažieru vilciens” valsts svētku laikā, no 16. līdz 22. novembrim daudzbērnu ģimenēm piedāvā iespēju iegādāties vienreizējās braukšanas biļetes ar 50% atlaidi, LA.lv pavēstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību vadītājs Egons Ālers.

“Ar šo akciju vēlamies atgādināt, ka vilcieni ir ātrākais, ērtākais un lētākais pārvietošanās veids, popularizēt Pasažieru vilciens pakalpojumus un aicināt Latvijas iedzīvotājus aktīvāk izmatot vilcienu pasažieru satiksmi,” – uzsver uzņēmuma valdes priekšsēdētājs A.Lubāns.

Lai iegādātos biļetes ar atlaidēm, vecākiem vai vecākiem ar bērniem jāuzrāda pases ar tajā norādītiem bērnu vārdiem un uzvārdiem vai “3+ Ģimenes karte” kopā ar personu apliecinošu dokumentu, savukārt bērniem – “3+ Ģimenes karte” kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

“Papildu atlaidēm braucienam vilcienā piedāvājam apmeklēt Dzelzceļa muzeju Rīgā un Jelgavā. Ar VAS “Latvijas dzelzceļš” atbalstu svētku nedēļā, uzrādot daudzbērnu ģimenes, vilciena biļeti ieeja bez maksas,” piebilda Ālers.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atlaides vilcienos jādot visiem ari skolas vecuma bērniem Latvijā….Mani mazbērni nevar brīvdienās atbraukt pie manis,jo vilciena un autobusu biļetes dārgas,ģimene nevar to atļauties,arī es pensionāre neko daudz nevaru palīdzēt viņiem.Kad Latvijā beidzot domās par ģimenēm ar bērniem?!?

Darba ņēmējus gaida vairākas būtiskas izmaiņas (1)Labklājības ministrija plāno jaunus grozījumus Darba likumā. Projekts pieteikts Valsts sekretāru sanāksmē, kas nozīmē, ka sākusies tā saskaņošana. Pēc tam tos skatīs
Dominēs nepieredzējuši prokuroriLietuvā un Igaunijā prokurorus atslogo no sīkajām zādzībām, bet Latvijā par to trūkst politiskas izšķiršanās
Draugiem Facebook Twitter Google+