Kokteilis
Stilo

Pašmāju stilisti un blogeri veido aproces dizainus itāļu zīmolam “Nomination” 16

Publicitātes foto

Pirms dažām dienām, veikalā Goldtime Latvijas stilisti, redaktori un blogeri nosvinēja itāļu rotu zīmola Nomination 30. jubileju. Pasaulslaveno rotu zīmolu no Florences veidojis Paolo Gensīni, kurš bija pirmais, kas izsmalcinātu rotu industrijā ieviesa nerūsējošo tēraudu kā materiālu un piedāvāja revolucionāru aproču sistēmu, ļaujot katram kļūt par mākslinieku un veidot savu rotu dizainu, izmantojot piedāvātus posmiņus jeb links.

Savas spējas radīt unikālas aproces no 3000 posmiņiem, kas iekļauti sortimentā, izmēģināja modes un dzīvesstila žurnālu redaktores Džina Briška, Jūlija Rumjanceva, Kristīne Rudzinska, blogeri Maija Armaneva, Sergejs Hatanzejskis, Daniels Deksnis, jūtūberes Bea Jonīte un Evelīna Pārkere, stiliste Natālija Zolberga un citi.

Izsmalcinātās rotas joprojām top Florencē
Nomination juvelierizstrādājumus joprojām rada, veido un ražo Florencē, Itālijā, uzņēmumā, kas balstās uz bagātīgajām florenciešu zeltkaļu tradīcijām, lietpratīgām amatnieku prasmēm un modernām tehnoloģijām,” stāsta uzņēmuma Goldtime vadītāja Madara Burka, piebilstot, ka “nerūsējošais tērauds, ko izmanto Nomination rotās ir hipoalerģisks, tas neapsūbē un tā mirdzošā sudraba apdare ļauj tam izskatīties vienlaikus eleganti un izsmalcināti, akcentējot vērtīgos dekoratīvos elementus no 18K zelta un noteiktas raudzes sudraba, kā arī kubveida cirkonija, ar rokām apgleznotas emaljas, pērlēm, ametistiem, rubīniem un daudziem citiem dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem, pat briljantiem.”

Rotas, kas nozīmē – dot vārdu
Nomination rotas pazīstu jau sen – mamma uzdāvināja man aproci ar zeltītu burtu B, šodien aproci papildināšu ar dimantu piktogrammu un zeltītu zvaigznīti. Nomination posmiņi ir gluži kā tetovējums, katrs nozīmē kaut ko īpašu, iegravējot atmiņā kādu notikumu, turklāt, tā ir arī lieliska dāvana,” saka populārā jūtūbere Bea Jonite, –
“Savienojamo posmiņu kolekcija uzreiz kļuva par uzņēmuma būtību, jo tā nosaukums ir Nomination, kas aizgūts no latīņu valodas ar nozīmi “dot vārdu”. Drīz pēc kolekcijas ieviešanas zelta burtu posmiņu sortimentam pievienoja jaunus simbolus un materiālus, padarot šīs kolekcijas izstrādājumus par patiesiem un īpašiem veiksmes amuletiem. Nerūsējošais tērauds ir papildināts ar zeltu un sudrabu, emalju un dārgakmeņiem, kļūstot par perfektu izvēli ikvienam stilam un notikumam,” atklāj veikala vadītāja Baiba Kondratjeva.

Nomination svinīgā pasākuma laikā viesi veidoja unikālas aproces, kombinējot posmiņus. Katrā aprocē ir iekodēts kāds stāsts. Izveidotās aproces varēs iegādāties Goldtime veikalā līdz pat gada beigām.

Galerijas nosaukums
LA.lv