Sports
Citi sporta veidi

Pašmāju televīzija konkurē ar “Eurosport”; veidos divus jaunus sporta kanālus0

SIA “Best4Sport” plāno izveidot divus jaunus sporta kanālus “Best4Sport TV-2” un “Best4Sport TV-extra”.

“Best4Sport” izpilddirektors Andris Melnalksnis jauno kanālu izveidi skaidroja ar satura papildināšanos un pamatkanāla satura pārklāšanos.

“Mums var būt, ka vienā laikā notiek Jeļenas Ostapenko tenisa un Dāvja Bertāna basketbola spēle, un mums ir jāizlemj, ko rādīt. Vairākus mēnešus tā mocījāmies, liekot programmu kopā, bet nolēmām, ka jāveido jauni kanāli, kur paralēli rādītu visas tiešraides, jo skatītājam svarīgi redzēt tiešraidi nevis tās atkārtojumu,” sacīja Melnalksnis.

Vienlaikus viņš papildināja, ka “Best4Sport TV-extra” izveidots, ienākot futbola saturam, lai varētu rādīt arī zemākas kvalitātes tiešraides.

Savukārt par jauno sporta kanālu izmaksām “Best4Sport” izpilddirektors sacīja, ka viņiem ir izveidojusies pietiekama pamatkanāla infrastruktūra, lai bez jebkādiem izdevumiem varētu uzturēt vēl divus kanālus.

Patlaban abi kanāli būs pieejami “Lattelecom” “Shortcut” aplikācijā. Melnalksnis norādīja, ka šonedēļ vēl gaida “Lattelecom” apstiprinājumu retranslēt jaunos kanālus, kuri visdrīzāk būs pieejami jau šajās brīvdienās.

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) Komunikācijas un administratīvā departamenta vadītājs Kalvis Gavars informē, ka NEPLP 29.marta sēdē SIA “Best4Sport” televīzijas programmām “Best4Sport TV-2” un “Best4Sport TV-extra” piešķīra apraides atļaujas.

Kā liecina vadošā pētījumu un konsultāciju kompānija “TNS Latvija” statistikas dati, “Best4Sport TV” skatīšanās laika daļa februārī bija 0,3%. Savukārt starp “Lattelecom” interaktīvās televīzijas sporta kanāliem,”Best4Sport TV” patlaban cīnās ar kanālu “Eurosport 1” par pirmajām vietām.

SIA “Best4Sport” dibināts 2014.gadā un tā pamatkapitāls ir viens eiro. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un vienīgais īpašnieks ir Kaspars Bakāns.

Uzņēmuma apgrozījums 2016.gadā bija 458 103 eiro, savukārt uzņēmuma peļņa bija 37 101 eiro.

LA.lv