×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
6. janvāris, 2014
Drukāt

Pasniegs Mūzikas akadēmijas un Swedbank Gada balvas

Foto: LETAFoto: LETA

Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas (JVLMA) Kameransambļa un klavierpavadījuma katedras vadītāja Gunta Sproģe un JVLMA students Rihards Millers piedalās JVLMA un "Swedbank" iedibinātās "Gada balvas 2013" veltītajā preses konferencē.

Trešdien, 8. janvārī, jau desmito reizi tiks pasniegtas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) un Swedbank Gada balvas, informē augstskola. Par izciliem sasniegumiem 2013. gadā tiks apbalvoti profesore Gunta Sproģe, studenti Rihards Millers (baritons) un Oskars Bokanovs (kontrabass). Gada balvas pasniegšanas ceremonija un koncerts noritēs JVLMA 94. dzimšanas dienas svinību ietvaros.

Gunta Sproģe, profesore, JVLMA Kameransambļa un klavierpavadījuma katedras vadītāja, saņems balvu nominācijā Gada mācībspēks par 2013.gadā veiktu izcilu pedagoģisko darbu, meistarklašu vadību, aktīvo dalību mūzikas festivālos, kā arī par ieguldījumu audzēkņu augsto sasniegumu veicināšanā starptautiskos konkursos.

Rihards Millers, JVLMA Vokālās katedras 1.semestra maģistrants, saņems balvu nominācijā Gada jaunais mūziķis par izciliem sniegumiem un panākumiem.

Oskars Bokanovs, JVLMA Kontrabasa klases 7. semestra bakalaura programmas students, saņems balvu nominācijā Gada jaunais mūziķis par izciliem sasniegumiem un panākumiem.

Apbalvojumus laureātiem svētku ceremonijā pasniegs JVLMA rektors profesors Artis Sīmanis un AS Swedbank valdes loceklis Ansis Grasmanis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+