Mobilā versija
+17.5°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
6. janvāris, 2014
Drukāt

Pasniegs Mūzikas akadēmijas un Swedbank Gada balvas

Foto: LETAFoto: LETA

Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas (JVLMA) Kameransambļa un klavierpavadījuma katedras vadītāja Gunta Sproģe un JVLMA students Rihards Millers piedalās JVLMA un "Swedbank" iedibinātās "Gada balvas 2013" veltītajā preses konferencē.

Trešdien, 8. janvārī, jau desmito reizi tiks pasniegtas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) un Swedbank Gada balvas, informē augstskola. Par izciliem sasniegumiem 2013. gadā tiks apbalvoti profesore Gunta Sproģe, studenti Rihards Millers (baritons) un Oskars Bokanovs (kontrabass). Gada balvas pasniegšanas ceremonija un koncerts noritēs JVLMA 94. dzimšanas dienas svinību ietvaros.

Gunta Sproģe, profesore, JVLMA Kameransambļa un klavierpavadījuma katedras vadītāja, saņems balvu nominācijā Gada mācībspēks par 2013.gadā veiktu izcilu pedagoģisko darbu, meistarklašu vadību, aktīvo dalību mūzikas festivālos, kā arī par ieguldījumu audzēkņu augsto sasniegumu veicināšanā starptautiskos konkursos.

Rihards Millers, JVLMA Vokālās katedras 1.semestra maģistrants, saņems balvu nominācijā Gada jaunais mūziķis par izciliem sniegumiem un panākumiem.

Oskars Bokanovs, JVLMA Kontrabasa klases 7. semestra bakalaura programmas students, saņems balvu nominācijā Gada jaunais mūziķis par izciliem sasniegumiem un panākumiem.

Apbalvojumus laureātiem svētku ceremonijā pasniegs JVLMA rektors profesors Artis Sīmanis un AS Swedbank valdes loceklis Ansis Grasmanis.

Pievienot komentāru

Darba duna: tā šobrīd izskatās Mežaparka estrādē.Ceturtdien, 29. jūnijā, Rīgas domes, kā arī Dziesmu un deju svētku rīkotāju pārstāvji apsekoja Mežaparka Lielās estrādes pārbūves darbus, kas paredz skatītāju zonas un estrādes pielāgošanu 2018. gada XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+