×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. marts, 2018
Drukāt

Pašvaldība atļauj visus 16.martā Rīgā pieteiktos pasākumus (10)

16.marta gājiens Rīgā. Foto Timurs Subhankulovs16.marta gājiens Rīgā. Foto Timurs Subhankulovs

Rīgas dome ir atļāvusi visus 16.martā pieteiktos pasākumus galvaspilsētas centrā, taču vienam no tiem ir noteikti ierobežojumi, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē.

Bez ierobežojumiem atļauts organizēt biedrības “Daugavas Vanagi” gājienu un biedrības “Nacionālo karavīru atbalstam” rīkoto pasākumu.

Savukārt biedrībai “Latvijas Antinacistiskā komiteja” noteikts, ka tās rīkotais pasākums nevar norisināties vienlaicīgi un vienā vietā ar abu pārējo biedrību pasākumiem, tādēļ tai ir piedāvāti divi varianti – rīkot pasākumu vienlaicīgi, taču citā vietā, vai arī rīkot pasākumu Brīvības pieminekļa pakājē, taču pēc abiem pārējiem pasākumiem. Biedrība pagaidām vēl nav izlēmusi par savu rīcību.

Jau vēstīts, ka biedrības “Daugavas vanagi Latvijā” Limbažu nodaļa pieteikusi gājienu ar aptuveni 100 dalībniekiem. Gājiens sāksies ap plkst.11 pie Rīgas Sv.Jāņa baznīcas, turpināsies pa Kaļķu ielu, Brīvības bulvāri un noslēgsies pie Brīvības pieminekļa.

Savukārt biedrība “Nacionālo karavīru atbalstam” ir pieteikusi sapulci Brīvības pieminekļa laukumā no plkst.7 līdz plkst.13. Plānots, ka tajā piedalīsies 20 cilvēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. nacistu kalpu gājiens!!!!!! Atbildēt

  Kazimīrs – Kremļa kalps!

 2. Ja 1991.gadā kādam Tautfrontietim teiktu, ka pēc 27 gadiem atļauju 16.martam izsniegs Interfrontes mantinieki SC, viņš naticētu!!!!

 3. ja taa antinacistu biedriba nevar pieradiit kautkada mistiska nacisma esamibu LV,tad shi biedriba ir uzskatama par extremistisku un naidu kurinoshu?Jo LV nacisma nav,tatad tiek aizkskarts latvieshu gods un cienja,taas biedribas organizatorus ir jatiesaa par arpratigo naida kurinashanu,LV cilveku apvainoshanu…

 4. Sarkanajiem fašistiem noteica ierobežojumus, kas arī ir pareizi. Jo nav pareizi atļaut sarkanajiem fašistiem un to pēctečiem bļaustīties par citiem. Tā teikt baļķi savā acī neredz, skabargu cita acī redz.

 5. Visas tautas piemin savus karā kritušos, arī latvieši piemin savus leģionārus, kuri varonīgi cīnījās austrumu frontē pret krievu varmākām. Krievnacistiem tas nepatīk, bet viņi aizmirst ka Latvija vairs nav Maskavas kolonija.

 6. nacistu kalpu gājiens!!!!!!

  • Mācies vēsturi, tizleni. Žēl, ka tu nedzīvoji tajā laikā. Varētu izvēlēties, kurš okupants tevi nelikumīgi iesauks armijā un ja bēguļotu mežos, nošautu.

Draugiem Facebook Twitter Google+