×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
1. aprīlis, 2018
Drukāt

Pāvests Francisks Lieldienu uzrunā aicina izbeigt konfliktus (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Uzstājoties ar tradicionālo Lieldienu uzrunu “Urbi et Orbi” (“Pilsētai un pasaulei”), Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks svētdien aicināja izbeigt konfliktus.

Uzrunājot tūkstošiem ticīgo, kas bija sapulcējušies Vatikāna Svētā Pētera laukumā, pāvests aicināja pārtraukt asinsizliešanu Tuvajos Austrumos, tostarp Sīrijā, Izraēlā un palestīniešu teritorijās, kā arī Jemenā, un pauda cerību, ka izdosies mazināt spriedzi Korejas pussalā.

“Šodien mēs lūdzamies par miera augļiem visā pasaulē, sākot ar mīļoto un ilgi cietušo Sīrijas zemi,” sacīja pāvests, mudinot radīt apstākļus, lai varētu tikt piegādāta humānā palīdzība un atgriezties mājās tie, kuri bijuši spiesti tās atstāt.

“Mēs lūdzamies par samierināšanās augļiem Svētajai zemei, kas šajās dienās arī pieredz konflikta radītus ievainojumus, no kuriem nav pasargāti neaizsargātie, Jemenai un visiem Tuvajiem Austrumiem,” teica Romas katoļu baznīcas galva.

Viņš arī pauda cerību, ka sarunas par spriedzes mazināšanu Korejas pussalā nesīs “saskaņu un mieru”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik gudrs šis ir!!!!

  2. kāds ir sausais atlikums no viņa kārtējiem aicinājumiem ?? Sīrijā tagad iestāsies miers un bēgļi neplūdīs uz Eiropu ?? ja būtu jēga no viņa lūgšanām tad baznīcām zibensnovedējus neliktu…

Draugiem Facebook Twitter Google+