×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
3. jūnijs, 2013
Drukāt

Paviljonu laiž postā

Foto - LETAFoto - LETA

Savukārt rīdzinieks Ivars Ošs ir norūpējies par ko citu: “Kāpēc Matīsa tirgus vidū neizmantots, aizsistiem logiem stāv jaunais paviljons – elektrība atslēgta, durvis ciet. Kāpēc to neapdzīvo un laiž postā?”

 

Atbild AS “Rīgas Centrāltirgus” sabiedrisko attiecību speciālists Ivars Jakovels: “Par minēto objektu jau ilgi notiek tiesvedība. Paviljons Vidzemes tirgus centrā ir reģistrēts zemesgrāmatā kā divu fizisku personu īpašums. To 2001. gadā uzbūvēja SIA “Egle Plus”, bet 2005. gadā tas tika pārdots.
Zemes gabals, uz kura atrodas Vidzemes tirgus, ir reģistrēts zemesgrāmatā uz Rīgas pilsētas vārda, Rīgas dome ir iznomājusi RPAS “Rīgas Centrāltirgus” šo zemes gabalu Vidzemes tirgus darbības nodrošināšanai. Nomas līguma nosacījumi paredz, ka RCT nevar iznomāt zemes gabalu trešajai personai bez iznomātāja piekrišanas. Tā kā Rīgas dome nav devusi savu piekrišanu zemes gabala zem minētā paviljona nodošanai apakšnomā, tad šobrīd nav juridisku saistību starp RCT un pašreizējiem paviljona īpašniekiem.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+