Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
23. marts, 2016
Drukāt

Pazudušo četrus gadus veco meitenīti atrod veikalā

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki otrdienas pēcpusdienā devušies uz izsaukumu Firsa Sadovņikova ielā, kur tirdzniecības vietā bija ienākusi četrgadīga meitenīte bez vecākiem.

Ierodoties adresē, policijas izsaucēja – veikala pārdevēja, norādot uz meitenīti, apstiprināja iepriekš sniegto informāciju.

Laikā, kad policija veica pārrunas, tika saņemta informācija, ka bērna māte policijai paziņojusi par meitas pazušanu. Policijas darbinieki nekavējoties sazinājās ar bērna vecākiem un notikuma vietā drīz vien ieradās bērna tēvs, kurš paskaidroja, ka bērna māte dzīvesvietā bija iemigusi un neesot aizslēgusi dzīvokļa durvis. Bērns pats devies pastaigāties. Ar bērna tēvu veiktas preventīva rakstura pārrunas.

Pašvaldības policija pateicas veikala pārdevējai par atbilstošo rīcību un aicina vecākus būt uzmanīgiem un pieskatīt savus bērnus.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+