Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
20. septembris, 2016
Drukāt

Pēc Kaimiņa rosinājuma plāno tiešraidi no Publisko izdevumu un revīzijas komisijas (1)

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas AdministrācijaFoto: Reinis Inkēns, Saeimas Administrācija

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdes turpmāk varētu būt redzamas tiešraidē parlamenta mājaslapā.

Pie frakcijām nepiederošs deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) vērsās ar vēstuli komisijā, aicinot nodrošināt tās sēžu video tiešraides. Deputāts šodien savu ierosinājumu pamatoja ar to, ka šī komisija spriež par dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar izdevumiem, un nodokļu maksātājiem būtu jāredz, kā nauda tiek tērēta.

Atklātība uzlabos “padilušo” Saeimas prestižu, pauda Kaimiņš.

Vēlāk, pēc aptuveni mēneša, komisija vairs nedarbosies Saeimas Sarkanajā zālē, bet pārvāksies uz jaunu parlamenta namu Jēkaba ielā 6/8, kur arī ir iespēja nodrošināt tiešraides.

Komisijas vadītājs Andris Bērziņš (ZZS) zināja teikt, ka tiešraižu nodrošināšana izmaksās 150 eiro. Deputāts Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK) norādīja, ka iecere par tiešraidēm ir drīzāk atbalstāma un mudināja parlamentāriešus “samesties”, lai savāktu šos 150 eiro.

Savukārt deputāts Viktors Valainis (V), konceptuāli atbalstot Kaimiņa priekšlikumu, aicināja izpētīt pašreizējo regulējumu. Viņš skaidroja, ka arī pašvaldības vēloties filmēt domes sēdes, bet regulējums par šo jautājumu neesot “viennozīmīgs”. Bērziņš atbildēja, ka jautājuma juridiskā puse tiks noskaidrota.

Komisija konceptuāli atbalstīja Kaimiņa ierosinājumu un plāno pie šī jautājuma atgriezties nākamajā sēdē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pļāpām, kaimiņveidīgajiem, būs vēl viena iespēja papļurkšķet sabiedrības priekšā tēlojot cīnītājus. Būtu labāk darbu darījuši un labus likumus sastādījuši.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (16)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+