Pertija: Nebija neviena lamuvārda 0

“SMScredit.lv” futbola virslīgas spēle starp Rīgas “Skonto” un Jūrmalas “Spartaku” (2:1) izvērtās ļoti saistoša un nervoza. No tehniskās  zonas otrajā puslaikā tika padzīts rīdzinieku galvenais treneris Tamazs Pertija, kurš neuzskata, ka būtu to pelnījis.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55

“Ļoti laba spēle, tādi vārti kā guva Gauračam un Šabalam izdaiļo Latvijas futbolu,” pēc mača sacīja Tamazs Pertija. “Man simpatizēja “Spartaka” sniegums, bet otrajā puslaikā nebija šaubu, ka gūsim vārtus un vismaz nezaudēsim. Izdevās organizēta spēle gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Tiesnesim nepateicu nevienu rupju vārdu, bet viņš tomēr nolēma mani noraidīt. Tas lai paliek uz viņa sirdsapziņas. Pēdējos gados esmu kļuvis daudz mierīgāks, tajā epizodē biju emocionāls, bet nebija neviena rupja vārda. Acīmredzot nāksies pielāgoties tiesneša redzējumam. Pirms šīs spēles komandai tika samaksātas nelielas naudas summas, bet visiem parādiem jābūt nokārtotiem līdz nākamajam mačam.”

“Spartaka” treneris Fabio Mikarelli: “Ļoti grūta spēle. Tikai pēdējās dienās pirms čempionāta nokomplektējām sastāvu. Domāju, ka šobrīd komanda rāda 60 procentus no sava potenciāla, arī es pats droši vien tikai 70, jo vēl jāiepazīst Latvijas futbolisti. Nezinu, kad mēs uzvarēsim, bet ļoti nopietni strādājam un esmu pārliecināts, ka būsim laba virslīgas komanda.”