Laukos
Gaļa un zivis

“PF Vecauce” ieguldīs divus miljonus eiro cūku fermu rekonstrukcijā0

Foto – LETA

Cūkkopības uzņēmums SIA “PF Vecauce” plāno ieguldīt divus miljonus eiro cūku novietņu rekonstrukcijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Būvdarbus plānots veikt Pūpolos, Vecauces pagastā, Auces novadā, Aucē līdz 2020.gada 24.februārim. Investīciju projekta īstenošanai “PF Vecauce” plāno piesaistīt arī finansējumu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.

Piedāvājumus iepirkumu konkursā pretendenti var iesniegt līdz šā gada 24.maijam.

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka būvniecības darbi paredz cūku novietņu rekonstrukciju, tajā skaitā stacionāro iekārtu piegādi un uzstādīšanu, kā arī teritorijas labiekārtošanu. Tostarp iecerēts būvēt grūsno sivēnmāšu nodalījumu 2578 kvadrātmetru platībā, kā arī atnešanās kūti un atšķirto sivēnu nodalījumu 2567 kvadrātmetru platībā.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “PF Vecauce” 2017.gadā strādāja ar 1,579 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 33,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa pieauga 3,2 reizes – līdz 348 767 eiro.

“PF Vecauce” ir reģistrēta 2000.gadā un uzņēmuma pamatkapitāls ir 228 000 eiro. Kompānija nodarbojas ar šķirnes sivēnu audzēšanu un cūkgaļas ražošanu. Uzņēmums pieder Vintrai Vilcānei (94,38%) un Kristapam Melbārdim (5,62%).

LA.lv