×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
27. novembris, 2013
Drukāt

Simtiem cilvēku atvadās no Zolitūdes traģēdijā bojāgājušajiem glābējiem (3)

LETALETA

Cilvēki ierodas Rīgas Doma baznīcā, lai atvadītos no "Maximas" traģēdijā bojā gājušajiem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem.

Šorīt Rīgas Doma baznīcā atvadīties no Zolitūdes traģēdijā bojā gājušiem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekiem Viļņa Šteinīša, Edgara Reinfelda un Sergeja Ižika atnākuši vairāki simti iekšlietu sistēmas darbinieku, bojā gājušo kolēģi, tuvinieki un amatpersonas.

Atvadīties bija ieradies arī Valsts prezidents Andris Bērziņš, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V), iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP), Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) un vicemērs Andris Ameriks (GKR).

Kā novēroja aģentūra LETA, uz bērēm bija ieradušies arī citi ministri un Saeimas deputāti.

Rīgas reģiona pārvaldes 5.daļas komandieris kapteinis Šteinītis zemes klēpī tiks guldīts Klapkalnciema kapos, Rīgas reģiona pārvaldes 1.daļas inspektora dežurants virsleitnants Reinfelds atdusēsies Tērvetes novada Bukaišu pagasta Trušu kapos, bet Rīgas reģiona pārvaldes 1.daļas ugunsdzēsējs glābējs kaprālis Ižiks mūža mieru radīs Vecumnieku pagasta Katrīnas kapos.

Radinieku lūgums ir bēru ceremonijas laikā nefotografēt un nefilmēt.

Atvadu ceremonijas laikā šodien no plkst.7 līdz 12 ir slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana minētājā ielas posmā tika liegta jau no vakardienas plkst.20.

Satiksme slēgta arī Poļu gāte posmā no 11.novembra krastmalas līdz Pils ielai, kā arī Bīskapa gāte posmā no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai. Šajā laikā tiek organizēta divvirzienu satiksme Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukumā, posmā no Pils līdz Jēkaba ielai.

Transportlīdzekļu apstāšanās ir aizliegta 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, 11.novembra krastmalai pieguļošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē, starp Bīskapa gāti un Poļu gāti, Herdera laukumā, Doma laukumā, kā arī Bīskapa gātē no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala “Maxima” griestiem, Zolitūdē bojā gāja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guvuši smagus savainojumus. Dzīvību zaudēja arī trīs ugunsdzēsēji.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. LAI DIEVS JUMS BUS KLĀT VENMĒR!

  2. Virsleitnants Reinfelds bija mans līgavainis. Tagad nāve ir mūs izšķīrusi. Ar neticību un nožēlu jāatzīst, ka Viņa ir stiprāka par mani. Pagaidām to nespēju. Ticībā, cerībā un mīlestībā, virsleitnanta Reinfelda mīļotā meitene

  3. R.I.P. :(:(:(
    Likās, ka cilvēku nav simtiem, likās, ka cilvēku ir tūkstošiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+