Latvijā
Rīga

Pie topošās “Akropoles” uzlabo satiksmes plūsmu, ierobežojumi Maskavas ielā 0

Publicitātes foto

Šobrīd notiek intensīvs darbs pie infrastruktūras izveides topošā daudzfunkcionālā centra “Akropole” apkaimē, lai nodrošinātu ērtāku satiksmes plūsmu. Tāpēc Maskavas ielas sākumposmā būs īslaicīgi – līdz 3.februārim – satiksmes ierobežojumi, portālu la.lv informēja uzņēmums “Akropole Rīga” .

Šajā laika posmā tiks izbūvēta estakāde un iebrauktuve. Kopumā, lai uzlabotu satiksmes plūsmu “Akropoles” apkārtnē, papildus tiešajām “Akropoles” būvniecības izmaksām, attīstītāji plāno pilsētas apkārtējās infrastruktūras uzlabošanā investēt aptuveni 7 miljonus eiro.

“Šobrīd notiekošā daudzfunkcionālā tirdzniecības centra „Akropole” būvniecība ir pēdējās desmitgades viens no lielākajiem būvniecības procesiem Latvijā un visā Baltijā. Tik apjomīgs un nozīmīgs būvniecības process paredz arī īslaicīgas neērtības, tomēr šādu infrastruktūras darbu mērķis ir izveidot daudz ērtāku transporta plūsmu un kvalitatīvāku pilsētvidi nākotnē,” uzsver “Akropole Rīga” vadītājs Kaspars Beitiņš.

Saistītie raksti

“Tādēļ, mēs aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem saistībā ar šobrīd notiekošajiem satiksmes organizācijas pasākumiem “Akropoles” būvlaukuma apkaimē. Esam rūpīgi gatavojušies, tos iepriekš analizējot, plānojot un saskaņojot ar Rīgas domes Satiksmes departamentu, tādējādi cenšoties radīt pēc iespējas mazāk neērtību autovadītājiem un apkārtnes iedzīvotājiem, kurus šie satiksmes organizācijas pasākumi varētu ietekmēt,” saka K.Beitiņš.

Lai izvairītos no sastrēgumiem Maskavas ielas sākumposma remontdarbu laikā, “Akropole Rīga” vadītājs iesaka izvēlēties pieejamās alternatīvas: “Mēs apzināmies, ka neskatoties uz to, ka ceļa remontdarbi notiek pavisam nelielā Maskavas ielas posmā, tie brīžiem tomēr rada būtiskus satiksmes sastrēgumus visā Maskavas ielā. Tādēļ, kamēr notiek šie remontdarbi, iesakām iedzīvotājiem kā labu alternatīvu sastrēgumu apbraukšanai izvēlēties paralēlās ielas – Lokomotīves ielu un Salaspils ielu. Tāpat vēlamies uzsvērt, ka šie satiksmes ierobežojumi ir īslaicīgi.”

Jauno daudzfunkcionālo tirdzniecības centru „Akropole” plānots atvērt 2019. gadā.

LA.lv