Kokteilis

Pieci efektīvi dabīgi līdzekļi, kas palīdzēs tikt galā ar pigmentāciju 16

Jēli kartupeļi

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Seja – vēlamies mēs to vai nē – vēsta par mūsu vecumu un veselības stāvokli, atklājot nevēlamus noslēpumus. Viens no tiem ir hiperpigmentācija, kas parādās dažādu veselības problēmu vai vienkārši vecuma dēļ.

Pret tumšajiem plankumiem, kurus ne katrs meikaps var nomaskēt, palīdz dārgi balinošie krēmi. Taču tikpat labi var līdzēt arī dabīgie līdzekļi, kas nopērkami par nieka naudu.

Kartupeļi satur daudz vērtīgu vielu, tostarp vitamīnu B, kas aktivizē ādas šūnu atjaunošanos, un nikotinamīdu, kas zināms ar savām balinošajām īpašībām. Ieteicams ierīvēt seju ar jēla kartupeļa gabaliņu 3-4 reizes dienā pa 10 minūtēm. Ja jums ir pārāk sausa āda, kartupeļa gabaliņu var nedaudz samitrināt ar ūdeni.

Dabīgais bezpiedevu jogurts

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Dabīgais jogurts ir lielisks līdzeklis sejas ādas ārstēšanai. Tas satur pienskābi, kas ļoti maigi un efektīvi noņem atmirušās ādas šūnas, mīkstina ādu un balina plankumus. Lai jogurts iedarbotos ar maksimālu labumu, vienkārši uzklājiet to uz sejas tumšajiem plankumiem kā masku un turiet 20 minūtes. Efektu redzēsiet jau pēc pāris procedūrām.

Alveja

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Ārstnieciskā alveja ir izcils līdzeklis, kas palīdz ne tikai pret apdegumiem un citām ādas problēmām. Alveja satur fermentus, kas noņem atmirušās šūnas, aktivizē ādas reģenerāciju un palīdz atbrīvoties no pigmentācijas plankumiem. Speciālisti iesaka katru dienu uz nakti uzklāt alvejas sulu uz pigmentācijas plankumiem.

Ābolu etiķis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Saistītie raksti

Ābolu etiķis satur veselu kompleksu dabīgu vielu, kas veicina ādas attīrīšanu un atjaunināšanu. Tā īpašības palīdz arī hiperpigmentācijas gadījumā. Vienkārši uzklājiet ābolu etiķi uz pigmentācijas plankumiem ar vates plāksnītes palīdzību. Dariet to regulāri vienu mēnesi. Ja jums ir pārāk jutīga āda un tīra etiķa uzklāšana izraisa dedzināšanu, varat to nedaudz sajaukt ar ūdeni.

Kurkuma

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Kurkuma ir ne tikai iecienīta garšviela, bet arī lielisks ārstniecības līdzeklis sejai. Tai piemīt arī spēcīgas pretiekaisuma īpašības. Dabīgās kosmētikas atbalstītāji iesaka kurkumu uzklāt uz sejas kā masku reizi nedēļā. Tas ne tikai uzlabos ādas stāvokli, bet arī palīdzēs mazināt pigmentācijas plankumus.

Sagatavots pēc portāla “you-journal.ru” materiāliem

LA.lv