×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. septembris, 2015
Drukāt

Piedalies! 22. septembrī – “Diena bez auto”

Foto - LETAFoto - LETA

"Sixt" velo noma piedāvā rīdziniekiem un pilsētas viesiem iespēju izmēģināt došanos ikdienas gaitās ar velosipēdu bez maksas divas stundas dienā.

No 16. līdz 22. septembrim Eiropā atzīmēs Mobilitātes nedēļu, kurā iesaistīsies arī vairākas Latvijas pašvaldības. Nedēļas kulminācija paredzēta otrdien, 22. septembrī, – “Dienā bez auto”.

Eiropas prakse rāda, ka koplietošanas velo noma jeb “city bike” ir labs papildinājums vai pat līdzvērtīga alternatīva sabiedriskajam transportam. Arvien lielāks skaits Rīgas iedzīvotāju izvēlas pilsētā pārvietoties ar velosipēdu – nomas, personisko vai darba devēja sagādātu. Mobilitātes nedēļā ar auto un velo nomas uzņēmuma “Sixt” velo varēs braukt bez maksas.

“Sixt” dati liecina, ka 2015. gada pirmajos astoņos mēnešos nomas darījumu skaits no plkst. 6 līdz 10 rītā, kad rīdzinieki un Rīgā strādājošie ierasti dodas uz darbu, ir pieaudzis par 190%. Pieaugumu veicinājušas pieejamās pakalpojuma cenas – jo īpaši “Sixt” velo nomas abonementi, kas ļauj braukt divas stundas dienā bez papildu maksas. Tāpat vērojama arī paradumu maiņa – centra iedzīvotāji izvēlas ikdienas gaitām auto nomainīt pret divriteni vai sabiedrisko transportu, kas ir gan finansiāli izdevīgāk, gan dabai draudzīgāk un, protams, veselīgāk. Kā zināms, kustības un veselīgs dzīvesveids ne vien uzlabo pašsajūtu, bet arī veicina darba un koncentrēšanās spējas, sevišķi biroju darbiniekiem.

Ņemot vērā klientu pieprasījumu, “Sixt” ziemā velosipēdus aprīkos ar ziemas riepām.

Atsaucoties Latvijas Riteņbraucēju apvienības aicinājumam atbalstīt Eiropas Mobilitātes nedēļas iniciatīvu, “Sixt” velo noma piedāvā rīdziniekiem un pilsētas viesiem iespēju izmēģināt došanos ikdienas gaitās ar velosipēdu bez maksas divas stundas dienā visā Mobilitātes nedēļas garumā no 16. līdz 22. septembrim.

Lai izmantotu piedāvājumu, jāreģistrē kupona kods 918291 savā “Sixt” velo nomas kontā. Klientiem, kuri nav reģistrējušies “Sixt” velo nomas mājas lapā, nepieciešama derīga “Visa” vai “Mastercard” norēķinu karte. Reģistrējoties tiek ieturēts depozīts 1 eiro apmērā. Viens lietotājs var iznomāt divus velosipēdus.

BEPS-logo
Materiāls tapis ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+