×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. maijs, 2014
Drukāt

Piedalies konkursā un dodies uz grandiozo “Saldus šlāgermaratonu 2014”! (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šo sestdien, 31.maijā, plkst. 17 Saldus Kalnsētas parka estrādē notiks grandiozākais šlāgera un kantrī mūzikas festivāls Kurzemē  – “Saldus šlāgermaratons 2014”, un ikvienam ir iespēja laimēt brīvbiļetes uz šo vērienīgo pasākumu.

“Saldus šlāgermaratons 2014” apvienos 25  šlāgera un kantrī mūzikas grupas, kā arī dažādus populārās mūzikas izpildītājus no visas Latvijas. Pēc festivāla tiks ierībināta deju grīda, ar balli līdz rīta gaismai, kurā spēlēs leģendārā latviešu grupa “Bet Bet” kā arī vienmēr lieliskais Normunds Rutulis un meiteņu siržu lauzēji grupa “Apvedceļš”. Par labu garastāvokli visas nakts garumā gādās “Latvijas Radio 2” DJ Aivis.

Festivālā piedalīsies: “Klaidonis”,”Sestā jūdze”, “Apvedceļš”, “Baltie lāči”, Normunds Rutulis, Liene Šomase, “Ginc un Es”, Jānis Paukštello, “Akords”, Gunārs Meijers, Heinrihs Kalvītis, Ineta Rudzīte, Rikardeons, Kaspars Markševics, “Tērvete”, Dobeles Zemessargi, “Emburgas Zēni”, Žoržs Siksna, “Lustīgais blūmīzers”, “Mūzikas kolekcija” un daudzi citi.

Ikviens, kurš e-pastā “konkurss@la.lv” iesūtīs savu vēlmi saņemt biļetes uz “Saldus šlāgermaratonu” un norādīs savu tālruņa numuru, piedalīsies brīvbiļešu izlozē. Pēc nejaušības principa izvēlēsimies piecus laimīgos, kuri uz “Saldus šlāgermaratonu” 31. maijā saņems ielūgumu divām personām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+