Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
5. augusts, 2015
Drukāt

Pieejama jauna tehnoloģija “CallTracking” mārketinga efektivitātes novērtēšanai

telefons3

No augusta Latvijā pieejama jauna mārketinga efektivitātes mērīšanas tehnoloģija “CallTracking”, ar kuras palīdzību iespējams izsekot ienākošajiem klientu zvaniem un detalizēti izvērtēt, cik klientu zvanus ģenerē katrs reklāmas kanāls, kā arī aprēķināt, cik izmaksā katrs šāds zvans, aģentūru LETA informēja reklāmas uzņēmuma “RealWeb Latvia” pārstāvji.

Kā informē uzņēmuma pārstāvji, “CallTracking” uzskaita ienākošos klientu zvanus, atbildēto un neatbildēto zvanu skaitu, uzskaita unikālos zvanus, izvērtē to kvalitāti, ilgumu, periodiskumu, izmaksas un daudzus citus parametrus, tādējādi iegūtie dati dod iespēju pārskatīt reklāmu izvietojumus, optimizēt reklāmas budžetu un kampaņas, kā arī ļauj saņemt detalizētu informāciju par pārdošanas nodaļu vai zvanu centru darba kvalitāti, jo tehnoloģija ļauj uzskaitīt visus neatbildētos un nekvalitatīvi atbildētos zvanus.

Pasaulē “CallTracking” tehnoloģiju visbiežāk lieto interneta reklāmas kampaņu analīzei, taču tā tiek sekmīgi pielietota arī citu reklāmas kanālu izvērtēšanai – tiek analizēta atdeve no TV reklāmas, radio reklāmām, drukātajiem medijiem, vides reklāmām. Lietojot “CallTracking” tradicionālo reklāmas kanālu efektivitātes mērīšanai, reklāmdevējs var uzzināt, kuri tieši TV kanāli vai radio stacijas piegādā vairāk klientu zvanu, kādi drukāto mediju formāti un tieši kuri izvietojumi rada visvairāk un viskvalitatīvākos klientu zvanus.

SIA “RealWeb Latvia” ir reklāmas uzņēmums, kas pērn apgrozījis 144 890 eiro, bet strādājis ar 24 039 eiro lieliem zaudējumiem. Uzņēmums pilnībā pieder Kiprā reģistrētajam “Saeptum Holdings Limited”.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+