×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
14. jūlijs, 2014
Drukāt

Piektā vieta kā iespēju griesti

fibaeurope.comfibaeurope.com

Latvijas U-20 sieviešu basketbola izlase Eiropas čempionātu Udīnē (Itālija) pabeidza piektajā vietā, kas ir labākais šī vecuma komandu rezultāts pēdējās četrās vasarās.

Turnīra pēdējā spēlē Latvijas komanda ar 60:46 pārspēja Poliju. Kate Krēsliņa iemeta piecus tālmetienus un individuālās statistikas rādītājos vienīgā no mūsējām bija starp līderēm – desmitā rezultatīvākā ar vidēji spēlē gūtiem 13,4 punktiem. Kā nākamās individuāli veiksmīgākās Latvijas izlases spēlētājas jāmin Kitija Laksa (vidēji 9,7 punkti) un Kate Aizsila (9,3).

“Pēc patīkamā finiša ar divām uzvarām un augsto piekto vietu ir liels kārdinājums pasapņot, ka varējām būt vēl augstāk. Taču palikšu reālists – visu, ko varējām paņemt, to arī paņēmām. Salīdzinot ar labākajām komandām, mums pietrūka agresīvu centra spēlētāju, kuras nodrošinātu spiedienu soda laukumā. Kā jau bija gaidīts, par komandas stabilāko spēlētāju kļuva Kate Krēsliņa. Piekto vietu sasniedzām ar komandas spēkiem. Protams, spēlētāju ieguldījums bija atšķirīgs, to apliecina arī statistika. Kopīgais novēlējums – pēc nedēļas vai divu atpūtas doties uz sporta zāli. Bez pamatīga individuālā darba sevi pierādīt pieaugušo basketbola būs neiespējami, arī šī izcīnītā piektā vieta nākotnē neko negarantē,” Udīnē paveikto basket.lv rezumējis Latvijas izlases galvenais treneris Aivars Vīnbergs.

 

EIROPAS U-20 ČEMPIONĀTS SIEVIETĒM UDĪNĒ (ITĀLIJA)

Par 5. vietu

Latvija – Polija 60:46 (16:13, 25:28, 42:36). Krēsliņa 20, Veidere 12+12AB, Laksa 9, Tomsone 5, Fomina 4, Jākobsone, K. Aizsila pa 3, A. Aizsila, Langina pa 2.

Vietu sadalījums: 1. Francija, 2. Spānija, 3. Itālija, 4. Serbija, 5. Latvija, 6. Polija, 7. Krievija, 8. Slovākija, 9. Turcija, 10. Nīderlande, 11. Čehija, 12. Ukraina, 13. Beļģija, 14. Baltkrievija, 15. Zviedrija, 16. Grieķija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+