×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Piekto reizi pasniegs Ināras Teterevas stipendiju mākslā

Foto - LETAFoto - LETA

Nākamnedēļ, 27. septembrī plkst. 13:45 Latvijas Mākslas akadēmijā pasniegs “Mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā”, LA.lv uzzināja LMA.

“”Mecenātes Ināras Teterevas stipendija mākslā” ir viens no gaidītākajiem konkursiem studentu vidē, tādēļ potenciālajiem laureātiem jāiztur liela konkurence. Šī stipendija ir unikāla iespēja atbalstīt talantīgus, daudzpusīgus un jaudīgus studentus, tiem sniedzot atbalsta punktu viņu nākotnes radošajām iecerēm. Pateicos Inārai Teterevai par vērtīgo projektu un ilggadējo veiksmīgo sadarbību ar Latvijas Mākslas akadēmiju,” stipendijas nozīmi un sasniegumus komentē LMA rektors Aleksejs Naumovs

“Šogad aprit pieci gadi kopš mūsu labdarības fonds sadarbojas ar Latvijas Mākslas akadēmiju. Ikdienā redzu, kā attīstās stipendiātu personības un radošais rokraksts. No sirds priecājos par viņu panākumiem un aizvien spilgtāku ienākšanu Latvijas mākslas apritē. Un ticu, ka šo talantīgo jauniešu māksla reiz papildinās arī topošā laikmetīgās mākslas muzeja kolekciju,” saka mecenāte Ināra Tetereva.

Mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā” mērķis ir finansiāli atbalstīt talantīgus, centīgus Latvijas Mākslas akadēmijas pilna laika studentus, piešķirot viņiem stipendijas. Katrā studiju gadā tiks piešķirtas divas stipendijas pilna laika bakalaura programmas studentiem un viena stipendija maģistra programmas studentam. Katru stipendiju veido naudas piešķīrums līdz atbilstošās studiju programmas sekmīgai pabeigšanai, bet ne ilgāk kā trīs studiju gadus, studiju braucienu finansēšana stipendijas saņemšanas periodā un grants studenta darbu izstādei un publikācijai, pabeidzot studijas LMA. “Mecenātes Ināras Teterevas stipendija mākslā” tika nodibināta 2012. gadā. Līdz šim stipendijas ieguvuši 17 LMA studenti, ar fonda atbalstu īstenoti 23 LMA pasniedzēju radošie braucieni un 72 dažādu apakšnozaru studentiem bijusi iespēja doties studiju vizītēs Eiropā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+