Mobilā versija
Brīdinājums +2.6°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
22. oktobris, 2013
Drukāt

Piena dzēriens “Lāsēns” turpmāk būs “Rasēns”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Attīstot zīmola “Rasa” produkcijas klāstu, piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union” piena dzērienu “Lāsēns” līnija turpmāk būs pieejama jauna dizaina iepakojumā ar nosaukumu “Rasēns”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmuma ģenerāldirektors un valdes priekšsēdētājs Sergejs Beshmeļņickis.

“Šis ir stratēģisks solis – iekļaut piena dzērienu “Rasēns” produktu grupā “Rasa” un pārveidot to uz pilnībā dabīgu piedevu izmantošanu. Attīstot “Rasa” sortimentu, vēlamies padarīt šo zīmolu par zināmu orientieri, pircējiem izvēloties vietējā ražojuma piena produktus bez konservantiem,” norāda Beshmeļņickis.

“Rasēna” piens bez piedevām 200 mililitru jeb vienas glāzes tilpumā šogad būs arī galvenais produkts “Skolas piena” programmā. “Tādā veidā “Food Union” vēlas demonstrēt, ka piena dzeršana skolā nav tikai valsts noteikts veselības veicināšanas pasākums, bet mūsdienīga un stilīga jaunieša ikdienas daļa,” norāda uzņēmējs.

Patlaban zīmola “Rasa” produktu grupā ietilpst arī sviests, saldais krējums, jogurti, paniņas, krējumsieri un kausētie sieri.

Kā ziņots, koncernā “Food Union” kopš 2012.gada apvienojās AS “Rīgas piena kombināts” un AS “Valmieras piens”. “Food Union” patlaban ir aptuveni 800 darbinieki, bet apvienotā uzņēmuma apgrozījums pārsniedz 100 miljonus eiro (70 miljonus latu) gadā. “Food Union” ražotnes iepērk pienu no vairāk nekā 400 Latvijas zemnieku saimniecībām un piena ražotājiem. Aizvadītajā gadā iepirktas 132 957 tonnas svaigpiena.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+