Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
22. oktobris, 2013
Drukāt

Piena dzēriens “Lāsēns” turpmāk būs “Rasēns”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Attīstot zīmola “Rasa” produkcijas klāstu, piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union” piena dzērienu “Lāsēns” līnija turpmāk būs pieejama jauna dizaina iepakojumā ar nosaukumu “Rasēns”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmuma ģenerāldirektors un valdes priekšsēdētājs Sergejs Beshmeļņickis.

“Šis ir stratēģisks solis – iekļaut piena dzērienu “Rasēns” produktu grupā “Rasa” un pārveidot to uz pilnībā dabīgu piedevu izmantošanu. Attīstot “Rasa” sortimentu, vēlamies padarīt šo zīmolu par zināmu orientieri, pircējiem izvēloties vietējā ražojuma piena produktus bez konservantiem,” norāda Beshmeļņickis.

“Rasēna” piens bez piedevām 200 mililitru jeb vienas glāzes tilpumā šogad būs arī galvenais produkts “Skolas piena” programmā. “Tādā veidā “Food Union” vēlas demonstrēt, ka piena dzeršana skolā nav tikai valsts noteikts veselības veicināšanas pasākums, bet mūsdienīga un stilīga jaunieša ikdienas daļa,” norāda uzņēmējs.

Patlaban zīmola “Rasa” produktu grupā ietilpst arī sviests, saldais krējums, jogurti, paniņas, krējumsieri un kausētie sieri.

Kā ziņots, koncernā “Food Union” kopš 2012.gada apvienojās AS “Rīgas piena kombināts” un AS “Valmieras piens”. “Food Union” patlaban ir aptuveni 800 darbinieki, bet apvienotā uzņēmuma apgrozījums pārsniedz 100 miljonus eiro (70 miljonus latu) gadā. “Food Union” ražotnes iepērk pienu no vairāk nekā 400 Latvijas zemnieku saimniecībām un piena ražotājiem. Aizvadītajā gadā iepirktas 132 957 tonnas svaigpiena.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+