×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
21. oktobris, 2015
Drukāt

“Es neesmu nacists, bet…” Vācijā plosās islāma pretinieki (36)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Bēgļi Vācijā masveidā aplaupa veikalus un izdemolē tirdzniecības zāles. Bēgļu mītņu tuvumā regulāri tiek izvarotas vietējās sievietes, it sevišķi blondas. Dažviet Vācijā bēgļi nozaguši, nogalinājuši un apēduši zirgus.

Tie ir daži no nostāstiem, kādi patlaban cirkulē sociālajos medijos vācu valodā. Kā informācijas avoti parasti norādīti anonīmi “aculiecinieki”, bet stāstu pirmpublicētāji nereti nāk no labējo radikāļu aprindām.

Vēl viens iecienīts baumu virziens ir dažādu privilēģiju piedēvēšana patvēruma meklētājiem. Piemēram, sociālajos tīklos var izlasīt, ka katram bēglim valsts dāvinot 500 eiro vērtu viedtālruni. Veikalu ķēdes, kuru tirgotavas atrodas bēgļu mītņu tuvumā, “parastajiem apmeklētājiem” ļaujot iepirkties vien līdz pulksten 8 vakarā – vēlāk apkalpo tikai bēgļus. Viņiem veikali arī ļaujot zagt preces vērtībā līdz 50 eiro. Ja summa mazāka, zādzība netiek reģistrēta.

Patiesībā šie stāsti ir izdomājumi. Gadījumos, kad baumās minētas konkrētas vietas, kurās it kā norisinājušies bēgļu pastrādātie noziegumi, policija, pēc iedzīvotāju iesnieguma vai reaģējot uz mediju pieprasījumiem, veikusi izmeklēšanu. Apstiprinājumus šo nostāstu patiesumam nav izdevies gūt. Bēgļu izvarotās sievietes policijai tā arī nav izdevies sameklēt. Veikalu ķēžu saimnieki pretēji “aculieciniekiem” internetā masveida zādzību pieaugumu savos īpašumos nav novērojuši. Arī zirgi izrādījušies sveiki un veseli.

Tāpat nav tiesa, ka valsts dāvinātu bēgļiem tālruņus. Arī veikalu ķēdes noliedz gan runas par zādzību skaita pieaugumu, gan par jelkādām privilēģijām bēgļiem – viņi tiekot apkalpoti tāpat kā jebkurš pircējs. Arī pret zagļiem esot vienādi stingra attieksme neatkarīgi no izcelsmes vai statusa.

Tomēr šie baumu stāsti sociālajos tīklos bauda lielu popularitāti – daudz lielāku nekā to atspēkojumi. Ar tiem dalās desmitiem tūkstošu “Facebook” lietotāju. Pēdējās nedēļās izplatība turpina pieņemties spēkā.

Pievienot komentāru

Komentāri (36)

 1. Pajautājiens:Kāda””mārutka””dēļ””Bēgļi”” nebēg uz blkakus esošām ,pēc reliģijas[ ticības]vienādām arābu valstīm,bet “”gāžaas iekšā Eiropā?Kāpēc sunīti netiek “”uzņemtI””Sauda Arābijā-turpat blakus! A?

 2. Jā,nauda nesmird! Vai ne ? LA arī drupatas no propagandas kampaņas nesmādē:)))))))))))

 3. Ja mēģinātu ielauzties>Pietiek divkosība Atbildēt

  Arī ASV!

 4. Labie bēgļi Vācijā,sliktie-Zviedrijā!?

 5. Tie ir protestētāji pret Vācijas islamizāciju!

 6. Tie ir ārsti, inženieri un citi speciālisti.

  o jā, tie nu ir tieši tie kas bēg – bumbu licēji speciālisti, nažu žonglētāji, blīkšķināšanas pirotehniķi….

 7. LA rakstu izkārtojums ar savām reklāmām zaudē jēgu un vēlēšanos tos lasīt līdz galam

 8. vienīgie, kas "plosās" Atbildēt

  . . . ir fanātiskie humānisti, kas grib pakļaut Eiropu musulmaņu kolonizācijai.

 9. Katram patiesam stāstam seko vienas baumas. Tātad noziegumu ir tikai uz pusi mazāk. Un kā rīkoties ar Zviedriju, pasaules izvarošanu galvaspilsētu? Pēc reģistrētajām izvarošanām Zviedriju apsteidz tikai Āfrikas atpalikusī cilšu valsts Lesoto. Zviedrijā presei ir aizliegts norādīt uzbrucēju ādas krāsu, zviedru pilsonis vai ieiedzīcvotājs un viss. Tikai avīzēs publicētās fotogrāfijas gan nav izbalinātas, tur ir tikai pirmās un otrās paaudzes ieceļotāji Zviedrijā visā krāšņumā.

 10. Kā lai neprotestē? Atbildēt

  “Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) ģenerālsekretārs Bans Kimūns pazīņojis,ka ir “šokēts” par Ungārijas policijas rīcību,kas trešdien pret migrantiem,kuri centās ielauzties Ungārijā,pielietoja ūdens lielgabalus un asaru gāzi,vēsta laikraksts “The Guardian”.
  Skat.”ANO ģenerālsekretārs šokēts par vardarbību uz Ungārijas robežas”,delfi,17.septembris 2015. Tīrās šausmas! Neļauj ielauzties valstī,bojājot iežogojumu!

 11. “Visbiežāk sadursmes notiekot musulmaņu grupās. Sunnīti cīnās pret šiītiem, novēroti arī salafistu grupējumi, stāstījis Vendts. Notiekot arī sieviešu izvarošanas: “Islāmisti vēlas tur ieviest savas vērtības un kārtību.”” Vai, vai, nabaga Mucenieku iedzīvotāji! Kāda nelaime viņus sagaida!

 12. IZTIKSIM BEZ LIBRETIEM!!!! Atbildēt

  Deviņpadsmit ļoti izteiksmīgas bildes par šo iespaidīgo 40 000 cilvēku tā saucamo “plosīšanos” pašā Drēzdenes centrā varat taču apskatīt kasjauns. Tie vis nav daži desmiti piketētāju pie Raiņa pieminekļa ar plakātu”Rainis arī bija bēglis!” rokās!! Apskatiet un paši lemjiet,vai tā ir plosīšanās ,vai nē!

 13. Gan jau ka situācija ir pietiekoši slikta, bet varasiestādes bez šaubām slēpj un turpinās slēpt visu negatīvo, saistītu ar šiem klaidoņiem un laimes meklētājiem.

 14. Pirms kritizējiet autoru par “libertānismu”, izlasiet rakstu līdz galam, kur starp citu arī rakstīts: “Fotogrāfiju ar sveicēju pūļiem vairs nav. Atkal ir modē kritisks un pat negatīvs atspoguļojums. Rainers Vendts intervijā stāsta, ka “vardarbība bēgļu mītnēs nav nekas jauns” – policisti ar to saskaroties jau mēnešiem ilgi. Taču šī tēma, tāpat kā daudzas citas negatīvas parādības, kas saistītas ar bēgļiem, žurnālistus interesē tikai tagad.”

  • LA, - izlasiet visu raktu, jo sevišķi sākumu Atbildēt

   ancītis no Vācijas eraksta taisnību, jo izkropļo un noklusē faktus. LA, jūsu vietnē ir raksts par zviedriju. Patiess raksts! Tur ir minēts sekojošais: “Zviedrija – Eiropas izvarošanas centrs

   Šādos rajonos, kā likums, plaukst noziedzība. Vēl pavisam nesen, šā gada pavasarī, Zviedrijas pilsētā Gēteborgā kādā restorānā apšaudē nogalināti divi cilvēki. Šajā pilsētā pēdējos gados ir notikušas desmitiem ar bandām saistītu apšaužu, tostarp daudzas Biskopsgordenas rajonā”

 15. Tie, kas kritizē autoru par “libertānismu”, izlasiet rakstu līdz galam, kur starp citu arī rakstīts: “Policijas pārstāvim esot bažas, ka tas, kas notiek bēgļu mītnēs, kādu dienu var pārcelties arī uz ielām. Patiesos šo parādību apmērus varot tikai minēt, jo cietušie baidās ziņot likumsargiem. Pārmetumus Vendts veltījis arī medijiem un politiķiem, kuri cenšoties izskaistināt patieso stāvokli un vēstot par to pārāk maigos toņos.”

 16. Vai jūs sevi uzskatāt par tautu atbalstošu ideoloģiju, vai arī jūs esat kopā ar individuālisma ideologiju? Kāmdēl tiek publicēts galēja libertānisma sludinātāja raksts? ko, vai LA redakcijai ir vajadzīgs organizēts protests pret liberālisma ideoloģijas sludināšanu konservatīvā plašsaziņā? ko jūs gribat panākt? vai jūs sevi esat iedomājušies kā tautas audzinatājus, praviešus? Ja tā, tad jums ātri tiks ierādīta jūsu vieta.

  • Kur Jūs redzat libertānisma sludināšanu? Izlasiet rakstu līdz galam. Raksts parāda reālo situāciju nevis kaut ko sludina

 17. Toms Ancītis nodarbojas ar lasītāju smadzeņu skalošanu, lai ieborētu viņiem, ka “bēgļi” ir mīļi jāuzņem. Toms Ancītis savā misijas apziņā pat nespēj iedomāties, ka viņa raksteļa virsraksts ir lasītājus maldinošs. Ja Toms Ancītis gribētu lasītājiem sniegt objektīvu informāciju, tad virsraksts būtu šāds: “Vācijā plosās pie varas esošā Merkele – iznīcina savu valsti, iepludinot nelegālos migrantus”.

  • Izlasiet rakstu līdz galam

   • >LA
    Lai man gribētos šos smadzeņu skalojamos gabalus lasīt līdz galam, nevajag jau raksta sākumā tik ļoti uzkrītoši nopāļāt tos, kuri, atšķirībā no valdošās kliķes, patiešām domā un uztraucas par savas NACIONĀLAS, nevis no MIGRANTIEM sastāvošas, valsts nākotni. Un sakārtojiet savu portālu tā, lai ik pēc pāris rindkopām nevajadzētu klikšķināt uz bultiņām un ilgi gaidīt, lai nonāktu līdz nākamajām rindkopām.

    • Pavisam vienkārši Atbildēt

     Nu bet avīzītei tak gribas izdzīvot ! Kur tagad dabūt darbu veselam baram koncerna darbinieku un žurnālistiem ? Un īpašnieki arī negrib investīcijas zaudēt . Nekas cits neatliek , kā nospļauties par nacionāli konservatīvām vērtībām un reklamēt valdošajiem tīkamas vērtības un uzskatus. Atbalsts un pasūtījumi garantēti. Uz vēlēšanu laiku katrs rupors zelta vērtē.

   • Jūsu raksts ir tendenciozs pasūtījuma raksts un netalantīgs. Kā vienmēr!

 18. Nevis “plosās islāma pretinieki”, bet “beidzot atmodušies aizstāvēties
  no insurgentiem” !
  Stipri par vēlu – vilciens jau aiz mežiņa …

 19. kas šī raksta autors? Anonīms? Tas ir nekorekts, pat atsauce uz avotiem nav ievietota- tāpēc šī publikācija nav vērējama kā objektīva.

 20. Vajag saprast. ka valstu vadītāji ir masonu( oligarhu- sātanu) izvirzīti!

 21. Autors arī laikam nedaudz slimo ar “cilvēkmīlestību”.

 22. Tvaika ielas Adolfs Atbildēt

  Beidzot manā tautā pamodās vācieša gars… atnesiet taču beidzot zāles…

 23. Arī tai tantei galvā biezputra – te nevajaga NATO Austrumeiropā, te vel vienu gāzesvadu no Krievijas, te tracina bēgļus ar sociāliem labumiem. Kad ieskries ar pieri stenderē? Tad ne tikai puns, bet cietīs arī stendere…

 24. "Merkelei ir jāaiziet!" Atbildēt

  Pilnīgi piekrītu. Šī pajukušā, Humānisma reliģijas apsēstā sieviete kaitē visai Eiropai.

Draugiem Facebook Twitter Google+