Pirmā uzvara Mitiščos 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti pirmdien KHL spēlē izbraukumā pēcspēles metienos ar 2:1 pārspēja Mitišču “Atlant”. Šī bija rīdzinieku pirmā uzvara Mitiščos sešu gadu laikā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Pamatlaikā “Dinamo” labā vārtus guva Marsels Hosa, bet pēcspēles metienos savus izgājienus realizēja Roberts Bukarts un Aleksandrs Ņiživijs.

Pirmais periods aizritēja līdzīgā cīņā, katrai komandai bija pa vienam vairākumam, taču neko ļoti bīstamu tajos neizdevās izveidot. Rīdziniekiem bija divas iespējas gūt vārtus – pēc Andra Džeriņa metiena no vārtu priekšas mājiniekus glāba vārtsargs Staņislavs Gaļimovs, bet Polam Šekuram īsti nesanāca uzmest pa lēkājošu ripu. “Atlant” varēja gūt vārtus pēc Meta Robinsona kļūdas savā zonā, tomēr Igors Radulovs meta garām vārtiem.

Otrā perioda sākumā bīstamāk uzbruka mājinieki, bet vēlāk iniciatīvu pārņēma “Dinamo”, kas ik pa laikam izveidoja labus momentus, tomēr vārtos droši darbojās Gaļimovs.

Trešo periodu rīdzinieki sāka skaitliskajā vairākumā un pēc lieliskas Aleksandra Ņiživija diagonālas piespēles rezultātu atklāja Marsels Hosa. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām nevajadzīgu noraidījumu par spēli ar augstu paceltu nūju nopelnīja Krišjānis Rēdlihs un “Atlant”, drosmīgi nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, spēja izlīdzināt rezultātu.

Vēlāk pēcspēles metienos gan sekmīgāki bija “Dinamo” hokejisti, kas Rietumu konferencē ar 21 spēlē iegūtiem 39 punktiem saglabā trešo vietu un nākamo spēli aizvadīs trešdien Jaroslavļā pret Miķeļa Rēdliha pārstāvēto “Lokomotiv”.