×
Mobilā versija
Brīdinājums +8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
31. janvāris, 2014
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2014. gada februārī

pn05_vaks

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

Zinātnieki laboratorijā taisa tumšo matēriju: vai viens no pasaules lielākajiem noslēpumiem drīz būs atminēts?

Uzjautrinošā zinātne: īri savu īpaši ekskluzīvo viskiju nobriedina arī kosmosā.

Nākotnes prognozes: leģendārais popmūzikas producents un autors, izrādās, ir arī itin sekmīgs nākotnes pareģotājs, ne nieka neatpaliekot no zinātnes ļaudīm.

Mistika tepat Latvijā: jau sen zināms, ka zem Rīgas ir gūzma dažādu pazemes labirintu, tikai lielākā daļa no tiem vēl nav pilnībā izpētīta; vai Daugavas krastus savieno slepena eja?

Sniega cilvēks jeb jetijs: viena no visu laiku noslēpumainākajām kalnu apvidus būtnēm, par kuras eksistenci pilnībā pārliecināti ir vietējie iedzīvotāji, turklāt vēstures gaitā uzkrāts arī pietiekami liels daudzums pierādījumu.

Pirmais monoteisma uzspiešanas mēģinājums: izrādās, aklas ticēšanas vienam dievam ideja radusies jau Senajā Ēģiptē pirms vairākām tūkstošgadēm, kad faraons Amenhoteps IV to uzspieda saviem pavalstniekiem kā oficiālu valsts reliģiju.

Kapu mistērijas un šausmas: lai arī bez kapsētām uz zemes pietiek vietu, kas ar dažādām parādībām spēj iedvest šausmas, tomēr tieši kapos visā pasaulē dažkārt mēdz risināties vismistiskākie notikumi.

Maza auguma lielais diktators: parasti ne gluži visi atceras, ka patiesībā fašisma ideoloģijas radītājs ir nevis Ādolfs Hitlers, bet gan itālis Benito Musolīni, saukts arī par duči, un kurš bijis arī ārkārtīgi negants un skarbs sieviešu pavedinātājs.

Arkādijs un Konstantins Raikini: ļoti talantīgi teātra un estrādes mākslinieki, kuri ar savu uzdrīkstēšanos un pārsteidzošajām spējām uz skatuves pārliecinoši atveidot skarbās dzīves ainiņas, faktiski garīgi izaudzinājuši vairākas cilvēku paaudzes.

Vēstures globālās mīklas: viens no vislielākajiem un neizzinātajiem noslēpumiem ir vēsturiskās pasaules kartes, kuru īstie autori nav zināmi, taču noskaidrots, ka tās uzzīmētas jau pirms vairākām tūkstošgadēm.

No slepenajiem arhīviem: ir kāds viens vai pat vairāki būtiski iemesli, kāpēc valdības slēpj no sabiedrības faktus par NLO un no svešplanētiešiem iegūtajām zināšanām.

Dabas brīnums: brīnišķīgā varavīksne – kā un kāpēc tā rodas, kas to veido un kādi ir tās dažādie veidi.

Cilvēks un kodolkatastrofa: pēc Fukušimas kodolreaktora katastrofas Japānā uzplaukusi savāda aktivitāte – japāņu pensionāri paši piesakās katastrofas seku likvidēšanai, tādējādi jau laikus un apzināti pakļaujot sevi drošai bojā ejai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+