×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
23. maijs, 2014
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Dvīņu zvaigznāju

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Saule ies caur Dvīņu zvaigznāju, tāpēc cilvēki vairāk uzmanības veltīs attiecību jautājumiem. Būs vēlme apmeklēt pasākumus vai doties nelielās ekskursijās un pārgājienos. Interesi izraisīs iespējas braukt ar velosipēdiem vai skrituļslidām.

Lielāka uzmanība vajadzīga, parakstot vai kārtojot dokumentus. Pirms līgumu parakstīšanas ieteicams konsultēties pie speciālista.

28. maijā plkst. 21.40 sākas Jauns Mēness cikls.

Merkurs būs Dvīņu zvaigznājā. Tas nozīmē, ka cilvēki vairāk interesēsies par to, kas notiek Latvijā un ārpus tās robežām.

No 7. jūnija līdz 1. jūlijam Merkurs atradīsies retrogradā stāvoklī. Šī iemesla dēļ cilvēki kļūs neuzmanīgāki, paviršāki un izklaidīgāki. Tāpēc ieteicams izvairīties no steigas un visu plānot savlaicīgi.

Var rasties dažādas tehniskas problēmas autotransportam. Jābūt uzmanīgiem, vadot autotransportu vai piedaloties satiksmē uz ceļa, jo var veidoties neparedzamas situācijas.

Līdz 29. maijam Venēra būs Auna zīmē, tāpēc cilvēkiem patiks eksperimentēt ar krāsām apģērbā.

Sākot ar 29. maiju, Venēra šķērsos Vērša zvaigznāju. Tas savukārt radīs vēlmi pēc izsmalcinātām lietām un kvalitātes. Cilvēki kļūs prasīgāki attiecībā uz preču un sniegto pakalpojumu kvalitāti.

No 19. maija Marss atjaunojis ierasto kustības virzienu, tāpēc lietas, kas bija iestrēgušas, viegli risināsies un virzīsies uz priekšu. Pirms ko uzsākt, rūpīgi jāizvērtē savas vēlmes un iespējas, jo sasteigta un nepārdomāta rīcība var radīt nopietnus zaudējumus.

Jupiters joprojām atradīsies Vēža zvaigznājā, tāpēc cilvēki interesēsies par papildu iespējām nopelnīt un nodrošināt sev cienījamu dzīvi.

Arī Saturns būs Skorpiona zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc turpinās atklāties pagātnē pieļautās kļūdas un meli. Cilvēki vairs nevēlēsies uzņemties atbildību un maksāt par citu pieļautajām kļūdām, tas var radīt spriedzi sabiedrībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+