×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
29. decembris, 2016
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Mežāža zvaigznāju

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Saule būs Mežāža zodiaka zvaigznājā. Tā ietekmē cilvēki noslēgsies sevī un vēlēsies vairāk laika veltīt paši savām rūpēm un veselībai. Labvēlīgs brīdis pārvērtēt prioritātes un nospraust jaunus mērķus, atbrīvojoties no liekiem krāmiem.

Jauns Mēness cikls sākas 29. decembrī plkst. 8.53.

Pilnmēness būs 12. janvārī plkst. 13.34.

Decembra beigās un janvāra pirmajā pusē Merkurs ik pa brīdim mainīs gan savu atrašanos zodiaka zīmēs, gan kustības virzienu. Tas cilvēku prātos izraisīs haosu, jo bieži tiks mainītas domas un grūti būs koncentrēties. No 4. līdz 12. janvārim Merkurs būs Strēlnieka zīmē, t. sk., līdz 8. janvārim retrogradā stāvoklī, tāpēc visu, kas saistīts ar dokumentu kārtošanu un parakstīšanu, vēlams plānot janvāra otrajā pusē. Arī uz autoceļiem var pieaugt satiksmes negadījumu skaits. Sākot ar 13. janvāri, Merkurs būs atkal Mežāža zvaigznājā. Radīsies sajūta, ka gribas noskaidrot jautājumus, kas līdz šim šķita mazsvarīgi. Šajās dienās jācenšas izvairīties no liekvārdības un tenkošanas, jo par saviem vārdiem būs jāatbild.

Decembrī Venera būs Ūdensvīra zvaigznājā, radot vēlmi apmeklēt pasākumus, kur agrāk nepiedalījās, vai doties tālākā ceļojumā. 3. janvārī Venera pāries uz Zivju zvaigznāju, tādējādi priekšroku dodot mākslas un kultūras pasākumiem.

Marss būs Zivju zvaigznājā, zaudējot daļu no enerģijas spēka: gada izskaņā cilvēki gribēs ļauties mierīgam dzīves plūdumam, atstājot nepabeigtu ne vienu vien darbu. Grūtāk pieņemt lēmumus, tāpēc svarīgākie darbi jāpaveic līdz decembra vidum.

Jupiters būs Svaru zodiaka zvaigznājā, pastiprinot vajadzību pēc izsmalcinātām lietām un romantiskiem brīžiem. Aktuāli būs partnerattiecību jautājumi. Jāizvairās būt patērētājiem, bet jākļūst par sadarbības partneriem.

Gads noslēgsies un jaunais iesāksies, Saturnam atrodoties Strēlnieka zvaigznājā, kas līdz 10. janvārim veidos labvēlīgus aspektus. Labs laiks sakārtot dokumentus, kas skar naudas investīcijas un nekustamos īpašumus. Mēneša otrajā pusē pastiprināsies dažādu veidu pārbaudes.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+