Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Vēža zvaigznāju 16

Foto – Edijs Pālens/LETA

Līdz 22. jūlijam Saule būs Vēža zodiaka zvaigznājā. Tā ietekmē cilvēki vairāk domās par ģimenes vērtībām un tradīcijām. Tāpēc šis ir labvēlīgs laiks dažādiem kopīgiem ģimenes pasākumiem un jaunu tradīciju iedibināšanai, kas satuvina un nostiprina ģimeni un dzimtu. Cilvēki būs jūtīgi un viegli aizvainojami, tāpēc ieteicams izvairīties no vēlmes citus kritizēt un dot padomus, ja tas netiek lūgts.

Jauns Mēness cikls sākas 24. jūnijā plkst. 5.31.

Pilnmēness būs 9. jūlijā plkst. 7.06.

No 21. jūnija līdz 6. jūlijam Merkurs būs Vēža zvaigznājā un tā ietekmē cilvēkiem patiks izteikties tēlaini un alegoriski. Sarunu valodā biežāk būs dzirdami vārdi Es un Man. Jūnija pēdējās dienās un jūlija pirmajās dienās jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem un jācenšas izvairīties no konfliktsituācijām. 7. jūlijā Merkurs pāries uz Lauvas zvaigznāju, un tas visam iepriekšminētajam piešķirs vēl sava personiskā svarīguma un nozīmīguma nokrāsu.

Venera līdz 5. jūlijam būs Vērša zvaigznājā, pastiprinot pieprasījumu pēc kvalitatīviem pakalpojumiem. Cilvēki gribēs to labāko visās dzīves jomās. Daudzi vēlēsies izmēģināt un izbaudīt dzīves piedāvātās iespējas. 5. jūlijā Venera pāries uz Dvīņu zvaigznāju, tādējādi nomainot pieprasījumu pēc kvalitātes uz pieprasījumu pēc aktīvas kultūras dzīves un izklaides iespējām. Būs vēlme atpūsties dabā, skaisti un pārdomāti iekārtotās atpūtas vietās.

Līdz 20. jūlijam Marss būs Vēža zvaigznājā, tas mazinās spriedzi, bet radīs vēlmi “plūst pa straumei”. Daudzas lietas paliks iesāktas un līdz galam nepabeigtas, tāpēc šis nav piemērots laiks, lai uzsāktu kaut ko jaunu. Jākontrolē sava rīcība un vārdi, jo cilvēkiem būs tendence ātri aizsvilties emociju iespaidā.

Jupiters visu šo laiku turpinās savu ceļu pa Svaru zodiaka zvaigznāju. Tas pastiprinās vēlmi pēc sapratnes, draudzīgas attieksmes un estētiski noformētas vides sarunām un pasākumiem. Piemērots laiks reklāmas pasākumiem un prezentācijām, bet nav ieteicams slēgt līgumus un uzsākt ko jaunu.

Saturns vēl joprojām atradīsies Strēlnieka zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc cilvēki vairāk norobežosies no svešiniekiem un skaļiem pasākumiem, būs prasīgāki pret sevi un apkārtējiem. Labvēlīgi apstākļi sen iesāktu lietu pabeigšanai un atrisināšanai.

 

LA.lv