Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Policija brīdina par plašiem reidiem pirms un pēc svētkiem

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Policija pirmssvētku laikā un Līgo svētkos no 21.jūnija līdz 25.jūnijam pievērsīs pastiprinātu uzmanību ceļu satiksmes drošībai un sabiedriskajai kārtībai, lai atturētu personas no likumpārkāpumiem un nepieļautu negadījumus saulgriežu svinību laikā, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē.

Policisti reidu laikā pārbaudīs, vai transportlīdzekļu vadītāji pie stūres sēdušies alkohola, narkotisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē. Tāpat tiks kontrolēts, vai tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums.

Pastiprināti tiks pievērsta uzmanība arī mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem – gājējiem, velosipēdistiem, mopēdistiem un motociklistiem, to izdarītajiem pārkāpumiem, vienlaicīgi skaidrojot riskus, kas rodas Ceļu satiksmes noteikumu neievērošanas gadījumos. Tāpat policija uzraudzīs sabiedrisko kārtību un satiksmes drošību svētku pasākumu norises vietās, kur pulcējas liels cilvēku skaits.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+