Mobilā versija
+3.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Policija brīdina par plašiem reidiem pirms un pēc svētkiem

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Policija pirmssvētku laikā un Līgo svētkos no 21.jūnija līdz 25.jūnijam pievērsīs pastiprinātu uzmanību ceļu satiksmes drošībai un sabiedriskajai kārtībai, lai atturētu personas no likumpārkāpumiem un nepieļautu negadījumus saulgriežu svinību laikā, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē.

Policisti reidu laikā pārbaudīs, vai transportlīdzekļu vadītāji pie stūres sēdušies alkohola, narkotisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē. Tāpat tiks kontrolēts, vai tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums.

Pastiprināti tiks pievērsta uzmanība arī mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem – gājējiem, velosipēdistiem, mopēdistiem un motociklistiem, to izdarītajiem pārkāpumiem, vienlaicīgi skaidrojot riskus, kas rodas Ceļu satiksmes noteikumu neievērošanas gadījumos. Tāpat policija uzraudzīs sabiedrisko kārtību un satiksmes drošību svētku pasākumu norises vietās, kur pulcējas liels cilvēku skaits.

Pievienot komentāru

Piketā prasa atcelt īpašuma nodokli vienīgajam mājoklim (5)Tautas sapulcē par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim pie Saeimas piedalās ap 150 cilvēki.
Draugiem Facebook Twitter Google+