Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
30. marts, 2015
Drukāt

Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazuduša rūjienieša meklēšanā (2)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā 1966.gadā dzimušās Rūjienas iedzīvotāja Anta Leska meklēšanā, informē policijā.

Policija rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis atrodas bezvēsts prombūtnē kopš šā gada februāra beigām. Līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma, taču, iespējams, vīrietis atrodas Rūjienas novadā.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un, ja jūsu rīcībā ir informācija par vīrieša atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas varētu palīdzēt policijai noskaidrot atrašanās vietu, lūdzam informēt, zvanot pa tālruņiem 64201354 vai 28379439. Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Elvis (funny boy) Atbildēt

    Tas tak pie ripas dzeras nekur nav pazudis atcelat tak…

  2. bez vēsts

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+