×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
9. janvāris, 2017
Drukāt

Policisti salabo nelaimē nonākušas tūristes automašīnu (1)

Foto RPPFoto RPP

Ilustratīvs attēls

Rīgas pašvaldības policisti (RPP) salabojuši nelaimē nonākušas tūristes automašīnu, informēja RPP.

4.janvāra pēcpusdienā policisti saņēma informāciju par kādu sievieti, kurai sniegotajās kupenās saplīsis viņas transportlīdzeklis. Ierodoties notikuma vietā, policistus sagaidīja Krievijas Federācijas pilsone ar diviem bērniem. Sieviete paskaidroja, ka esot sabojājusies signalizācija un vairs nevarot iedarbināt automašīnu. Sieviete savus bērnus aizsūtīja uz netālu esošo restorānu, lai viņi paēstu un sasildītos.

Policisti viņai izskaidroja evakuācijas iespējas, taču, ņemot vērā, ka vienam no darbiniekiem bija priekšzināšanas automašīnu remontēšanā, viņš apskatīja salūzušo transportlīdzekli. Pēc īsas apskates, policists secināja, ka auto pāris minūšu laikā spēs salabot pats saviem spēkiem. Ņemot vērā to, ka tajā brīdī pilsētā nebija daudz izsaukumu, policists sazinājās ar citu ekipāžu un lūdza atvest pāris instrumentus. Kamēr tika gaidīta otra ekipāža, automašīnas īpašniece tika ieaicināta policijas mikroautobusā sasildīties. Dažas minūtes vēlāk salūzušais spēkrats bija salabots, un tūriste ar bērniem varēja turpināt ceļu.

Sieviete pateicās par policistu palīdzību, savukārt RPP saka paldies darbiniekiem, kuri izvērtēja situāciju, un, redzot, ka varēs problēmu atrisināt paši, palīdzēja tūristei.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu to es saprotu! Izcili!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+