×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
7. aprīlis, 2015
Drukāt

Dzērājpolicists vizinās ar dienesta auto un uzbrūk kolēģim (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policijas (VP) Patruļpolicijas darbinieki Smiltenes novadā ceturtdien, 2. aprīlī, aizturēja VP inspektoru, kurš pie auto stūres bija sēdies alkohola reibumā un nodarīja miesas bojājumus vienam no Patruļpolicijas darbiniekiem. Saistībā ar notikušo VP Iekšējās drošības birojā ir uzsākts kriminālprocess. Inspektors no darba pienākumiem ir atstādināts.

VP informē, ka policija pagājušajā ceturtdienā neilgi pēc plkst.21 saņēma izsaukumu no aculieciniekiem, kuri ziņoja par kāda autovadītāja bīstamo un agresīvo braukšanu pa autoceļu Smiltene-Velēna-Gulbene. Zvanītāji ziņoja, ka šoferis neievēro atļauto braukšanas ātrumu un vienmērīgu braukšanas trajektoriju.

Pēc izsaukuma saņemšanas uz notikuma vietu izbrauca Patruļpolicijas ekipāža, kas, pamanot aizdomīgo autovadītāju, pieprasīja viņam apstāties. Sākumā vadītājs nepakļāvās policistu prasībai, tomēr pēc brīža vīrietis automašīnu apturēja.

Apturētais vadītājs vizuāli izskatījās manāmā alkohola reibumā. Viņš atteicās nosaukt savus personas datus un veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi uz vietas, tādēļ ar patruļpolicijas auto nogādāts Vidzemes slimnīcā alkohola koncentrācijas pārbaudei. Patruļpolicijas ekipāža noskaidroja, ka apturētais ir VP Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas inspektors, kurš savā brīvajā laikā pa ceļu pārvietojās ar dienesta automašīnu.

Nogādājot apturēto vadītāju pie Vidzemes slimnīcas, vīrietis izrādīja pretošanos patruļpolicijas darbiniekam, iesitot viņam pa seju. Pēc notikušā policijas darbinieks nekavējoties aizturēts un nogādāts izolatorā. Konstatēts, ka aizturētais atradies 2,52 promiļu alkohola reibumā.

Šobrīd pret 1966. gadā dzimušo vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par pretošanos varas pārstāvim. No darba pienākumu veikšanas minētais inspektors nekavējoši ir atstādināts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Patiešām, jauks paraugs! Tā turpināt!

Draugiem Facebook Twitter Google+