Uncategorized

Premjers valsts svētkos pateicas par sapratni krīzes laikā 0

Foto-LETA

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis valsts svētkos pateicas Latvijas iedzīvotājiem par sapratni grūtajā krīzes laikā un apņēmību, ar kādu ļaudis iesaistās valsts izaugsmē.

Premjers savā 18.novembra apsveikumā arī novēl iedzīvotājiem būt kopā, priecāties vienam par otra panākumiem, palīdzēt grūtā brīdī un strādāt, lai Latvija taptu lepna, skaista un labklājīga.

“Es vēlos šodien pateikties visiem Latvijas cilvēkiem gan par pacietību un sapratni ar kādu tika pārdzīvots grūtais krīzes laiks, gan par apņēmību, ar kādu Latvijas cilvēki šobrīd iesaistās valsts izaugsmē. Es aicinu atcerēties, ka mūs, Latvijas tautu, kopā saista neredzamas, taču ciešas piederības saites,” teikts Valsts kancelejas izplatītajā Dombrovska apsveikumā.

Premjers atgādina, ka pirms 94 gadiem, 1918.gada 18.novembrī uz Latvijas Nacionālā teātra skatuves kāpa 40 valstsvīri, kurus vienoja vīzija par neatkarīgu Latvijas valsti un apņemšanās to īstenot. Bija sperts pirmais solis – nodibināta Latvijas Republika.

“Šogad 11.novembrī Daugavmalā pulcējās vairāk cilvēku kā parasti, lai pieminētu Brīvības cīņas un tos, kas par Latvijas neatkarību bija gatavi atdot dzīvību. Vairāk kā parasti šogad sarkanbaltsarkanās lentītes pie savu mēteļu atlokiem bija piesprauduši jaunieši, sirmgalvji, vecāki un bērni. Tas bija skaists ievads 18. novembrim, Latvijas dzimšanas dienas svētkiem. Tumšajā un pelēkajā Latvijas rudenī ir laiks, kad savās sirdīs nesto mīlestību un ticību Latvijai, mēs gribam padarīt redzamu,” pauž Dombrivskis.

“Jānis Čakste, viens no Latvijas dibinātājiem un mūsu pirmais prezidents, savulaik teica, ka Latvija ir pārāk maza, lai no tās nogurtu. Es novēlu mums visiem nenogurstošu darbu savā, savas tautas un savas valsts labā!” savā apsveikumā novēl premjers.

LA.lv