×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
19. oktobris, 2015
Drukāt

Prezentēs unikālus grupas “Sīpoli” ierakstus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Uz koncertzāles “Rīga” skatuves ceturtdien, 22. oktobrī pl. 19.00 notiks grupas “Sīpoli” koncertalbuma un DVD “Sīpoli. Koncerts Dzintaros” atvēršanas svētki, kuru laikā uz lielā ekrāna būs iespēja noskatīties koncerta ierakstu. Ieeja uz šo psākumu būs bezmaksas.

2012. gada augustā Dzintaru koncertzālē notika unikāls grupas “Sīpoli” koncerts. Lai arī grupas vēsture ir mērāma vairāk nekā 30 gadu ilgumā, šis bija pirmais un vienīgais grupas koncerts Dzintaros. Koncerta norise tika iemūžināta audio un video ierakstā, kas nu sāks savu ceļu pie skatītājiem un klausītājiem.

Koncerta CD un DVD sagatavošanā savu roku pielika mūžībā aizgājušais grupas solists Niks Matvejevs – viņš veidoja audio ieraksta pēcapstrādi, bet koncertā līdzās Nikam uz skatuves bija Mārtiņš Brauns, Aivars Gudrais, Juris Helvigs, Tālis Gžibovskis, Zane Gudrā un Ieva Sutugova. Abuma izdošana nebūtu iespējama bez Nika Matvejeva drauga, mecenāta Jura Savicka atbalsta.

“Koncertā Dzintaros atskaņojām izlasi no mūsu repertuāra – tur skanēja gan fragments no cikla “Lielais Alberts”, gan “Mauglis”, gan dziesmas ar Ojāra Vācieša vārdiem. Neizpalika arī “Dvēselīte” un “Mammu, es gribu” un citas dziesmas, ko skatītāji pieprasīja koncerta piedevās”, teic komponists Mārtiņš Brauns.

Godinot Nika Matvejeva piemiņu un grupas “Sīpoli” daiļradi, ikviens grupas daiļrades cienītājs tiek aicināts ceturtdien pl. 19.00 uz koncertzālei “Rīga, kur pēc albumu atvēršanas ceremonijas klātesošajiem uz lielā ekrāna būs iespēja noskatīties visu šo 2012. gada koncertu, pie tam – bez maksas. Kādu īpašu muzikālu pārsteigumu CD un DVD “Sīpoli. Koncerts Dzintaros” atvēršanā ir solījis arī Mārtiņš Brauns un Ieva Sutugova. Prezentācijas laikā CD un DVD, kas izdoti ļoti ierobežotā tirāžā, būs nopērkami par īpašo cenu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+