×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. maijs, 2016
Drukāt

Profesors vai Karalis: austrumu horoskopa un zodiaka zīmes sadurē (3)

horo_tabula

Jautāti, kādai zodiaka zīmei piederam, mēs diezgan bieži mēdzam paziņot, ka esam, piemēram, tīģerjaunavas vai gaiļauni, taču kādu reakciju īsti rada austrumu horoskopa un zodiaka zīmes sadure? Atrodi savu ciparu un izlasi!

I Karalis
Karalis dzīvo pēc principa “visu vai neko”, tādēļ dzīvē arī vai nu saņem visu, vai nu kļūst par kailo karali. Taču, lai kādā situācijā karalis nonāktu, lai cik nelabvēlīgi būtu faktori, kas viņam apkārt, viņš vienmēr izskatās un uzvedas cienījami. Viņš necenšas valdīt un vadīt, kaut gan ļoti labi to prot. Viņam to vienkārši nevajag. Īsts Karalis necieš no nepilnvērtības kompleksa un nealkst pašapliecināties, tā ir pašpietiekama un par sevi pārliecināta personība.

II Vadonis
Vadonis – tas ir spēks, varenība un prasme izdarīt spiedienu. Viņam patīk skolotāja amats, tomēr Vadoņa spēks slēpjas nevis intelektā, bet gan spējā pārliecināt citus. Vadoņa galvenais uzdevums – sapulcināt cilvēkus un vest aiz sevis. Viņš neliekuļos un vienmēr teiks patiesību, lai cik skarba tā būtu. Vadonim jānodarbojas ar lieliem projektiem, nevajag sevi sadrumstalot sīkumos. Arī citos ciena taisnīgumu un gribasspēku.

III Bruņinieks
Bruņinieks ir laipnības, godīguma un mīlestības iemiesojums, mīl palīdzēt citiem, reizēm pat sev par sliktu. Negaida uzslavas un apbrīnu, jo uzskata, ka tas, ko viņš dara, ir viņa pienākums. Vienmēt gatavs dot labu padomu, nostāties vājākā pusē un aizstāvēt tos, kam tas nepieciešams.

IV Aristokrāts
Aristokrāta galvenais uzdevums – nest pasaulē skaistumu. Viņi mīl mākslu, radošo procesu, estētiku. Taču viņa lielākā mīlestība ir sabiedrība, kurā paspīdēt ar saviem talantiem. Aristokrāts mīl atrasties uzmanības centrā, ir oriģināls un mīl demonstrēt savus talantus. Aristokrāts ir izsmalcināts un cenšas izvairīties no konfliktiem, jo tie viņam atņem spēku.

V Profesors
Profesors ir racionāls un loģiski domājošs, mīl secīgu rīcību, seko principiem un noteikumiem. Mīl un prot skaisti runāt, pārliecināt un pamācīt. Viņa galvenais spēks – vārds un prasme atrast kopīgu valodu ar cilvēkiem. Emocijas profesoram ir aizliegtā zona, jo, tām padodoties, var sabrukt viņa rūpīgi būvētā stabilā pasaule.

VI Āksts
Āksta uzdevums ir smīdināt un iepriecināt cilvēkus. Āksts nav nekāds ciema muļķītis, kā var likties pirmajā acu uzmetienā. Viņš ir spožs intelektuālis, asprātīgs un ekstravagants, turklāt lielisks psihologs, kas viņam ļoti noder dzīvē. Āksts vienmēr zina, kā un pie kā vērsties, lai dabūtu, ko vēlas. Viņš mīl brīvību, radošumu un vienatni, mīl pasmieties gan par citiem, gan pats par sevi.

VII Vektors
Vektors ir avantūrists, absolūti neordināra personība. Viņš mīl cīņu, visu nezināmo un nepieradināto. Vektora uzdevums ir neļaut prātiem norimt, neļaut, lai pasaule pārvēršas par garlaicīgu purvāju. Viņam piemīt magnētisms, seksuālā pievilcība un harizma. Vektors ir īsts kaislības vulkāns.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Sandra Krūmiņa Atbildēt

    II VADONIS

  2. Un kāds ir avots? Kur atsauces?Kāpēc nerakstāt, ka internetā nospērāt?

  3. Pilnīgas muļķības!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+