Mobilā versija
+0.5°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2017
17. marts, 2014
Drukāt

Protestējot pret Ukrainā notiekošo, “Impro ceļojumi” atceļ braucienus uz Krieviju (5)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ceļojumu aģentūra “Impro ceļojumi”, protestējot pret Krievijas politiku Ukrainā, atcēlusi braucienus uz Krieviju.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” norādīja “Impro ceļojumu” direktors Vilnis Klinovičs, atcelti visi plānotie braucieni uz Krieviju šajā gadā. Tas ir aģentūras protests pret notiekošo Krievijā un Ukrainā.

Šis lēmums skars vairāk nekā 100 klientus, kas bija pieteikušies uz kopumā sešiem braucieniem. Četri no tiem bija paredzēti uz Sanktpēterburgu, viens uz Kamčatku un viens uz Baikālu.

Visiem, kuri bija reģistrējušies šiem braucieniem, vai nu tiks atdota nauda, vai arī piedāvāts brauciens uz kādu citu valsti. Jauni maršruti gan tādēļ netiks veidoti.

Tā kā visi braucieni bija paredzēti jūnijā, jūlijā un augustā, grupas vēl nebija pilnas, un arī naudu aģentūras klienti bija iemaksājuši tikai daļēji.

Klinovičs norādīja, ka “nelielus zaudējumus aģentūrai tas nesīs, tomēr ir lietas, kas ir svarīgākas par naudu”.

Ceļojumu aģentūra SIA “Impro ceļojumi” piedāvā tūrisma braucienus un gida pakalpojumus.

Pēc “Firmas.lv” ziņām, tās apgrozījums 2012.gadā bijis 8 557 173 eiro, bet peļņa 79 480 eiro.

Aģentūras lielākie īpašnieki ir Klinovičs (23,58%), Ints Mūrnieks (17,55%), Agnese Skudra (15,07%), Zinaīda Tarasova (14,57%) un Saiva Spūle (10,31%).

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. pareizs solis! tagad jāorganizē braucieni uz Ukrainu, bet diez vai tagad bus daudz gribētēju. RietumUkrainā au ari daudz ko redzēt!

  2. Toties mūsu inteliģentiņi-skolotāji domā ne jau par savu valsti un situāciju kaimiņvalstī, bet vienīgi par savu kabatu, plānojot atkal jaunas prasības un streikus. Jaunatnes patriotiskā audzināšana nav viņu lauciņš, jo “vēders dievs visaugstākais un katrs pats sev tuvākais”, vai nē, Mikiško kundze?

  3. Ar IMPRO pats esmu braucis un zinu viņus kā ļoti labu tūrisma firmu. Krievijas braucienu atcelšana sitīs pa kabatu, taču prieks, ka viņi nav izmainījušies sīknaudā.

  4. Turpmāk sadarbošos tikai ar IMPRO!

  5. Ļoti pareizi. Latvieši nav nekādi cūkas un tiem nav ko meklēt Putina Krievijā!

Ieguldījumi transporta koridorā atmaksātos. Saruna ar BATL prezidenti Ingu AntāniTarifi, dzelzceļa modernizācija, stividoru darbība, kravu apjomi – tie ir jautājumi, kuru risināšanai biedrībā "Baltijas asociācija –Transports un Loģistika" (BATL) apvienojušies Ventspils tranzīta uzņēmumi.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+