×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
20. februāris, 2014
Drukāt

Pusgada laikā Rīgā izņemti 10 905 iepakojumi ar “legālajām narkotikām” (1)

narkotikasLET_2461710

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) kopš pagājušā gada rudens galvaspilsētā izņēmusi 10 905 iepakojumus ar tā dēvētajām “legālajām narkotikām”, liecina RPP apkopotā informācija.

Policija aktīvas pārbaudes šo vielu tirdzniecības vietās veic no pagājušā gada 1.oktobra. Līdz 18.februārim RPP rīcībā bija informācija par 60 tirdzniecības vietām, kā arī konstatēts viens tirdzniecības gadījums no automašīnas un viens tirdzniecības gadījums uz ielas.

Šajā laikā 22 objekti pārtraukuši savu darbību, savukārt 22 gadījumos darbību šajās bodītēs uzsāka citas personas vai arī tika nomainīts objekta nosaukums.

Tirdzniecības objektus RPP darbinieki apsekoja 1 852 reizes. Šajā laikā izņemti 10 905 dažāda apjoma iepakojumi, konstatēti 997 dažādi administratīvie pārkāpumi un aizdomās par atrašanos narkotisko vielu reibumā aizturētas 95 personas.

RPP uzsāktas 405 administratīvā pārkāpuma lietas.

RPP aktīvas pārbaudes legālo narkotiku tirdzniecības vietās veic no pagājušā gada oktobra, taču, ņemot vērā, ka, iespējams, no apreibinošu vielu maisījuma miris vidusskolnieks, policija apņēmusies darboties vēl aktīvāk.

Savukārt, īstenojot pret ”legālajām narkotikām” vērstu akciju, kustības “Stop drugs” dalībnieki pirmdien bloķēja visas zināmās ”legālo narkotiku” tirdzniecības vietas Rīgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man sen tā Saeimas komēdija ar ”legālajām narkotikām” ir apnikusi. Atrast ”jumtu” un balsojumā šo lietu slēgt – tas aicinājums Vienotībai. Ja nav vēlēšanās tad rudenī ir citas vēlēšanas un nez vai daudziem būs vēlēšanās paņemt tieši šo biļetenu, zem kura ir sabojātas jauniešu dzīves un nāve…

Draugiem Facebook Twitter Google+